Wizualizacja, która pokazuje ruch samolotowy w Europie

Wizualizacja, która pokazuje ruch samolotowy w Europie

Przy tylu krajach, do których podróż dzięki samolotom wydaje się być na wyciągnięcie ręki, niebo Europy jest non-stop okupowane przez samoloty przewożące pasażerów z miejsca do miejsca.

To właśnie Europa jest jednym z najbardziej zatłoczonych przestrzeni powietrznych na świecie. Przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. Trudno sobie to wszystko wyobrazić, dlatego też specjaliści w tej dziedzinie przygotowali specjalną wizualizację, która pokazuje ogrom ruchu samolotowego nad naszym kontynentem.

Epicentrum tego ruchu znajduje się na lotnisku Heathrow w Wielkiej Brytanii. Jest to najbardziej zatłoczone lotnisko w tym regionie Europy. Gdy obejrzycie całą wizualizację, będziecie zdumieni, jak sprawnie działa cały system nie powodując przy tym praktycznie żadnych wypadków, w przeciwieństwie do pozostałych środków transportu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News