WITAJ SZKOŁO!

W ostatni piątek sierpnia witamy szkołę, tańcujemy, bawimy się – a to wszystko w szczytnym celu. W ramach wspólnej inicjatywy z Planem B i Powiększeniem wraz z ekipą DJską, która będzie skocznie przygrywać, pomagamy Fundacji Jeden Drugiemu.
Już za chwile w szkołach zabrzmi pierwszy dzwonek i skończy się wakacyjna laba. Pamiętacie te czasy? Z jednej strony smuteczek za wakacjami, z drugiej ekscytacja przy szkolnych zakupach, nowe piórniki, pachnące nowością książki, farby, bloki. Teraz zostały już tylko wspomnienia. Chcecie powrócić jedną nogą w tamte czasy?

10592987_701093046639765_2698355153512967367_n

Proszę bardzo – macie kilka dni, by wybrać się na zakupy szkolne! Bo nie każdy dzieciak, maluch czy starszak ma tę frajdę z przywiezienia do domu sterty nowych szkolnych gadżetów. Są tacy, którym po prostu na to brakuje pieniędzy. Co robimy? POMAGAMY!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wraz z Fundacją Jeden Drugiemu oraz ekipą Planu B i eks-Powiększenia ogłaszamy wielkie szkolne zakupy i zbiórkę darów! Na piątkowej imprezie WITAJ SZKOŁO wypatrujemy Was zaopatrzonych w wyprawkowe fanty. Najbardziej potrzebujemy:
– plecaków
– piórników
– mazaków
– zestawów długopisów
– ołówków, gumek
– linijek
– temperówek
– zeszytów w kratkę i w linię oraz czystych
– bloków rysunkowych i technicznych
– plasteliny
– farbek 6 lub 12 kolorów i pędzelków
– worków na kapcie
Jazda na zakupy do pobliskich sklepów i supermarketów! Obkupcie się i poczujcie, jak za dawnych lat przy okazji sprawiając potrzebującym dzieciom cudowne prezenty.

Na naszej imprezie zagra duża ekipa DJska, która właśnie dość spontanicznie, ale niezwykle dziarsko się tworzy. Zgodzili się przekazać swoje wynagrodzenie na rzecz Fundacji Jeden Drugiemu.

Zagrają:
Bisti
Qbs
Kacper P MustNotSleep / wants
dj Ivvona z BADBITCHES
6T’s Club
Szum / Radical Dancefloor Killers

Potańcówka charytatywna na rzecz Fundacji Jeden Drugiemu i zbiórka wyprawek szkolnych
29.08.2014, 21:00

Hocki Klocki / nad Wisłą

Wpadajcie!

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News