Wirtualna przymiarka pierścionka w aplikacji

On musi być idealny. Ważny jest każdy element – kamień, szlif i wzór. Aby znaleźć perfekcyjny pierścionek zaręczynowy, Tiffany stworzył aplikację, w której można go wirtualnie wybrać i przymierzyć .

Tiffany to kultowa, wieloletnia marka, a jednak nie zapomina o zmieniających się potrzebach nowoczesnych ludzi. Dzięki aplikacji Engagement Ring Finder, amerykańska firma ułatwia do granic możliwości znalezienie idealnego pierścionka.

tumblr_nt2zfqcpUg1t3ae3bo1_1280

Tiffany oprócz udostępnienia całego swojego katalogu, daje nam również opcję wirtualnego przymierzenia pierścionka. Wystarczy zrobić zdjęcie dłoni, a smartfon zajmie się resztą – na ekranie w ciągu kilku sekund zobaczymy zdjęcie z dopasowanym przez nas pierścionkiem. Już nie musimy jechać do markowego salonu, bo możemy wybierać z setek wzorów w swoim domowym zaciszu. Jednak to nie wszystko, co oferuje nam aplikacja. Jest również opcja dla panów, którzy pragną sprawić swojej kobiecie wyjątkowy prezent. Engagement Ring Finder przy pomocy starego pierścionka jest w stanie dopasować rozmiar zamówionej biżuterii. Odpada więc największy problem – stres, czy wybrana ozdoba nie jest za mała na palec wybranki.

engagement_app

tumblr_ntcq9mTk3o1t3ae3bo1_1280

Powiedzmy sobie szczerze, która z nas nie marzy o idealnym kamieniu od Tiffany & Co.? I to piękne, firmowe, błękitne opakowanie. Cudo. W końcu Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor i Marilyn Monroe nie mogły się mylić.

large

 

tekst | Iwona Norberczuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News