WIN:WIN – charytatywny wernisaż prac Michała Torzeckiego

Czarno-biały obraz przedstawiający psa

Już dziś o 19:30 na warszawskim Powiślu wyjątkowe wydarzenie. W Stacji Mercedes odbędzie się charytatywny wernisaż prac Michała Torzeckiego. Pokazane zostaną portrety psów – podopiecznych Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Będzie też można adoptować psa ze schroniska.

Każdy, kto pojawi się dziś w Stacji Mercedes będzie mógł kupić portret czworonoga autorstwa Michała Torzeckiego. Artysta, pierwsze 20 lat życia wychowywał się w Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles. Po przyjeździe do Polski ukończył studia w Europejskiej Akademii Sztuk na Wydziale Malarstwa. W 2007 roku obronił dyplom w Pracowni prof. Franciszka Starowieyskiego, po obronie został asystentem profesora. Swoje prace wystawiał w Warszawie, Krakowie, Londynie i Nowym Jorku. Przez ostatnie pół roku zajmował się portretowaniem psów ze schroniska.

Plakat WIN_WIN

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Podczas charytatywnego wernisażu będzie można adoptować psy obecne na wydarzeniu, oczywiście po przejściu weryfikacji i spełnieniu wymogów formalnych. W nagrodę, jako gest wdzięczności za przygarnięcie zwierzęcia ze schroniska i danie mu drugiej szansy, każdy otrzyma portret adoptowanego psa. W przypadku osoby, która nie będzie mogła sobie pozwolić na adopcję, ale zechce kupić obraz, cała suma ze sprzedaży przekazana zostanie schronisku na rzecz podopiecznych. Stąd nazwa wernisażu WIN:WIN – w obu sytuacjach psiaki  i schronisko wygrywają.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News