Categories: artmiasto

Win:Win 4.0. Psie portrety Michała Torzeckiego na pieski los

Win:Win 4.0. Jak co roku zapraszamy na charytatywny wernisaż Michała Torzeckiego, podczas którego zbierane są pieniądze na pomoc pieskom ze schronisk. Można także zyskać czworonożnego przyjaciela na całe życie.

Pomimo utrudnień w organizowaniu wszelkich eventów, organizatorzy starają się zrobić wszystko, by pomóc zwierzakom. Wernisaż charytatywny Win:Win 4.0. odbędzie się w na terenie przed Elektrownią Powiśle z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Michał Torzecki, autor projektu, namalował portrety wybranych podopiecznych Schroniska w Korabiewicach Viva oraz Fundacja Azylu pod Psim Aniołem. Tegoroczna akcja wspiera właśnie te placówki. Aby pomóc psiakom, na miejscu będzie można wesprzeć inicjatywę na dwa sposoby:

🖤 Po pierwsze: kupując pełnowymiarowe obrazy z podobiznami psiaków, a także mniejsze sitodruki oraz gadżety. Każdy zakup to cegiełka przekazywana w 100% psiakom ze Schroniska w Korabiewicach i Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. W poprzednich trzech edycjach udało się zebrać w ten sposób łącznie prawie 110 tysięcy zł!

🖤 Po drugie: czworonożni bohaterowie obrazów przyjdą zaprezentować się gościom wydarzenia we własnej osobie! Być może dzięki takiemu spotkaniu nawiążecie więź na lata? Ci z Was, którzy zechcą dać nowy dom psim modelom i którzy pozytywnie przejdą proces adopcyjny, zyskają nie tylko futrzastego przyjaciela, ale otrzymają też portret pupila w prezencie.

Wernisaż odbędzie się 24 września na terenie przed Elektrownią Powiśle. Dokładna lokacja będzie uzależniona od pogody. Dodajcie się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/316728166248401

Wstęp wolny.

WAŻNE: Nie przychodź na wydarzenie z własnym pieskiem, bo to wywołuje dodatkowy stres dla psów ze schroniska. Organizatorzy dziękują za wyrozumiałość.

O artyście:
Michael Torzecki – artysta wychowany w USA i wykształcony w Polsce. Jeden z nielicznych, a w swoim pokoleniu chyba jedyny malarz, który w tak organiczny, bezpretensjonalny i nienachalny sposób łączy sztukę z dobroczynnością.

Serdecznie was zapraszamy na to wydarzenie 🐶 🐶 🐶

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Maya Hawke i jej marzycielski świat na albumie „MOSS”

Pierwszego dnia jesieni 2022 roku Maya Hawke podarowała swoim słuchaczom idealny soundtrack do podziwiania złotych…

16 godzin ago

Stylowe mścicielki w „Zróbmy zemstę” [recenzja]

16 września 2022 roku odbyła się premiera produkcji oryginalnej Netflix zatytułowanej „Zróbmy zemstę” – prawdziwej…

2 dni ago

Na czym polegają studia interaktywne?

Studenci wybierający naszą uczelnię i dostępne na WSB-NLU kierunki, mają możliwość studiowania w trybie niestacjonarnym,…

2 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Andrzej Stasiuk

Zbiór  „Grochów”, wydany ostatnio przez Czarne, to dobra okazja, aby przypomnieć sobie wczesne książki Andrzeja Stasiuka,…

3 dni ago

TOP 10: Najlepsze polskie gry komputerowe

Polski rynek gier komputerowych jest znacznie bardziej rozległy, niż można przypuszczać. Już od zamierzchłych lat…

4 dni ago

Najlepsze gejowskie kluby w Polsce

Doskonała muzyka, duży parkiet, smaczne i niezbyt drogie drinki... co jeszcze charakteryzuje godny uwagi klub…

4 dni ago