Winona znów powie ‘BEETLEJUICE’!

winona ryder

Oryginalny film z 1988, opowiadający historię pary duchów, które muszą zmierzyć się z nieznośnymi lokatorami ich dawnego domku w Nowej Anglii, otworzył Winonie Ryder drzwi do sławy. Kooperacja Burton-Ryder to sentymentalna podróż przez postmodernistyczną makabreskę dwóch tytułów (pamiętna rola złotowłosej Kim Boggs w późniejszym „Edwardzie Nożycorękim”). Sentymentalne spotkanie po latach mistrza makabreski i jego mrocznej muzy przyczyniło się do rozwinięcia pomysłu realizacji „Soku z Żuka 2”.

Reżyser potwierdził także udział Michaela Keatona w roli rozpadającego się „bioegzorcysty” Beetlejuice’a. W rolę Lydii wcieli się oczywiście Winona Ryder.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Na razie nie wiemy, czy w projekcie spotkamy się z odtwórcami pozostałych ról i w jaki sposób Lydia tym razem przywoła Beetlejuice’a. Film jest na etapie wczesnych planów.


Tymczasem już drugiego stycznia do kin wchodzi najnowszy film Burtona – „Wielkie Oczy” (w rolach głównych Amy Adams i Christoph Waltz). Prze reaktywacją „Soku z Żuka” doczekamy się ponadto kilku wcześniej zapowiedzianych filmów (wśród nich animowana wersja „Rodzinny Addamsów”).


tekst | Pat Dudek

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News