Willa Charlesa Mansona, w której jego sekta dokonała dwóch morderstw, została wystawiona na sprzedaż

Czarno-białe zdjęcie pokazujące policjanta stojącego przed willą

Willa w Los Angeles, w której członkowie sekty założonej przez Charlesa Mansona dokonali kilku zbrodni, został oficjalnie wystawiony na sprzedaż za prawie dwa miliony dolarów.

Luksusowa posiadłość o powierzchni około 150 metrów kwadratowych została wybudowana w stylu hiszpańskim w 1922 roku i od tamtej pory była kilkukrotnie ulepszana przez wielu właścicieli. Na jej terenie znajdziemy się między innymi ogromny basen, z którego można podziwiać panoramę miasta i wzgórza Silver Lake.

Sprawa morderstw dokonanych przez sektę Mansona, ponownie stała się obiektem dyskusji, za sprawą najnowszego filmu Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood z udziałem Brada Pitta, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie, gdzie ta prawdziwa historia grozy służy za fabułę. Polska premiera filmu odbędzie się już 16 sierpnia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wracając do samej posiadłości, w której zostały dokonane dwa morderstwa – ofiarami było małżeństwo LaBianca. Zwolennicy Mansona dokonali mordu w 1969 roku. Obydwie ofiary zostały zadźgane, a na brzuchu mężczyzny zostało wyryte słowo war. Kobietę pchnięto bagnetem 41 razy.

Jeśli bylibyście zainteresowani zakupem tej nietypowej posiadłości, rodem z American Horror Story, wchodźcie na Redfin i składajcie swoje oferty!

1564052368499 Willa Charlesa Mansona, w której jego sekta dokonała dwóch morderstw, została wystawiona na sprzedaż IMG 2840 Willa Charlesa Mansona, w której jego sekta dokonała dwóch morderstw, została wystawiona na sprzedaż

Tekst: Natalia Czachor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News