Wiemy, kto jeszcze zagra podczas koncertu Marka Knighta w Palladium. Mamy do rozdania wejściówki!

Trzy czarno-białe zdjęcia przedstawiające mężczyzn

Czas leci jak szalony. Jeszcze kilka tygodni temu myśleliśmy o koncercie Marka Knighta, jak o nieco odległej przyszłości, a teraz możemy zacząć wielkie odliczanie do 18 maja, który nadejdzie, zanim zdążymy się obejrzeć!

Już 18 maja w warszawskim Palladium wystąpi niekwestionowana gwiazda muzyki elektronicznej — Mark Knight we własnej osobie. Kogo ominął ten news, może więcej przeczytać więcej w naszym poprzednim artykule, zapowiadającym jego koncert — wystarczy kliknąć TUTAJ.

A dzisiaj skupimy się na dwóch sprawach. A właściwie trzech. Pierwszą jest Tube & Berger, którzy również zagrają dla Was tej nocy! Pod tą nazwą kryje się Arndt Roerig i Marko Vidovic — artyści, którzy ukształtowali gatunek Deep House swoimi znakomitymi produkcjami. Ich utwór Imprit of Pleasure znajduje się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się utworów wszech czasów na Beatport.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Druga sprawa to goście specjalni — będą nimi Chus+Ceballos. To hiszpański duet, który niczym ryba w wodzie porusza się pomiędzy gatunkami House i Techno. Ich produkcje, remixy i kompilacje liczyć można w dziesiątkach. Muzycy pracowali dla takich sław jak Madonna, Shakira, Enrique Iglesias, Yoko Ono, czy Delga-do. W sumie ich zremiksowane propozycje utworów znajdują się na ponad sześćdziesięciu albumach różnych wykonawców.

Tej nocy na scenie pojawią się także NuCasa i Milkwish, a imprezę zamknię M1k3. Pierwsza pula biletów została już wyprzedana, a więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku. Start imprezy o 21:00!

A właśnie, prawie zapomnieliśmy o trzecim, najważniejszym! Mamy do rozdania specjalnie dla Was 5 podwójnych wejściówek! Wystarczy, że wyślecie maila na halo@hiro.pl (tytuł: Mark Knight Palladium), wpisując w treści swoje imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy!

https://www.instagram.com/p/BwMN3yyptge/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News