Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie

Dwa ujęcia na ogródek w restauracji Banjaluka

Nie ukrywajmy: do restauracji idziemy zjeść, ale często i gęsto także zrobić zdjęcie na nasz Instagram. Kto nigdy nie zrobił zdjęcia swojego posiłku, niech pierwszy rzuci kamieniem!

Wszyscy wiemy, że jedzenie lepiej smakuje na świeżym powietrzu, jeszcze lepiej, kiedy spędzać czas w najbardziej klimaciarskiej miejscówce. Co to za miejsce? Pewnie widzieliście je w teledysku lub w jakimś magazynie, a na pewno na Instagramie. To Banjaluka przy ulicy Szkolnej 2/4.

Pewnie nie raz wpadliście tu na lunch, wieczorny chill ze znajomymi, czy weekendowe śniadanie. Pewnie nie możecie się już doczekać otwarcia. Co prawda nieoficjalnie, wciąż w trakcie pozimowego refreshu, ale już działa! Podobno najpiękniejszy ogródek w mieście – Najbardziej fotogeniczny na pewno. Otwarty od teraz do późnej jesieni.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zobacz także: Instagram – 5 najsmaczniejszych kont warszawskich restauracji

7 3 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 8 2 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 9 1 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 10 1 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 11 1 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 12 1 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 13 1 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 1 4 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 2 6 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 3 5 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 4 3 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 5 3 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie 6 4 Wiemy, gdzie znaleźć najbardziej instagramowe miejsce w Warszawie

Zdjęcie wyróżniające: (prawa strona) @dominikagaik (lew strona) @staselovich

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News