Wielkie tyłki na salonach

Trudno powiedzieć jak doszło do tego, że wielkie pupy zawładnęły światem. Czy zaczęło się od twerkowania Miley Cyrus? Czy może od wielkiego szumu, który zrodził się wokół karykaturalnego siedzenia Kim Kardashian lub też Nicky Minaj? Jedno jest pewne – wielkie tyłki były z nami zawsze, tylko teraz mówi się o nich znacznie więcej. Jak wszyscy wiemy: tyłek tyłkowi nierówny, dlatego przedstawiamy Wam listę “hot booties”.

1. Wielki tyłek Jennifer Lopez

J-Lo jest protoplastką tego estetycznego boomu. Odkąd sięgamy pamięcią to właśnie pupa Jennifer zaznaczyła się w historii. Nic dziwnego, że gwiazda ubezpieczyła swój skarb na ponad 25 milionów dolarów.

Kiedy już wszyscy myśleli, że Jennifer odeszła od rywalizacji i oddała palmę pierwszeństwa młodszym tyłkoksiężniczkom, do sieci trafił teaser teledysku o jasnym tytule “Booty”, który powstał z niemającą się czego powstydzić Iggy Azaleą. Jeniffer wyraźnie pokazała, że nie ma zamiaru odstąpić tytułu królowej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2. Wielki tyłek Nicky Minaj

Anaconda przyprawiła o zawał serca niejednego miłośnika damskich wdzięków. Trochę Nicky, trochę troll, już wcześniej ostrzegała w  teledysku Starships, że nie opłaca się z nią zadzierać. Patrząc na jej twórczość mamy wrażenie, że nic nie powstrzyma jej przed zawładnięciem nad światem przy pomocy dolnych partii ciała. Jeżeli ta walka potrwa jeszcze trochę, boimy się zakończenia rywalizacji i tego co nas przy jego okazji czeka.

3. Wielki tyłek Iggy Azzalea

Iggy co prawda dopiero startuje, ale z takim wyposażaniem raczej nie będzie to trudny początek. Trochę boimy się deprawacji jaka nastąpi w “Booty”, dlatego lepiej posłuchajcie innego TŁUSTEGO beatu.

4. Wielki tyłek Beyonce

W zestawieniu nie mogło zabraknąć największej, współczesnej divy popkultury – Beyonce. To przecież ona jest autorką kultowego stwierdzenia Bootylicious. Niestety drogie Panie, ale to pupa Bee, najlepiej sprzedaje się na świecie. Nic w tym dziwnego, przecież to właśnie na niej zawiesił wzrok Jay-Z.

5. Wielki tyłek na sportowo – Serena Williams

W niektórych przypadkach ciężko określić czy ów tyłek to dzieło sportu, skalpela, a może dar z nieba. Dlatego wychodzimy trochę poza branżę muzyczną, by pokazać wam takie zjawisko – mianowicie odwłok tenisistki Sereny Williams.

1515727_1386656141613051_1111847104_n

10424451_143336665837059_19044733_n

7. Tyłek Kim Kardashian – jakie gwiazdy, taka popkultura…

Tyłek Kim to główny temat na językach. Pytanie, czy żona Kanye aby przypadkiem nie powiększyła swojego skarbu spędza sen z powiek znacznej części populacji. Miejmy nadzieję, że ta pupa kiedyś nas nie zaskoczy i nie wybuchnie, bo z pewnością mogłaby pochłonąć sporą część planety.

925531_611992228900120_831406067_n10299659_633546770073658_1071190812_n

Lista “big booties” jest długa, w jej skład wchodzą również takie panie jak: Shakira, Eva Mendes, Melyssa Ford, Sofia Vergara, Buffie Carruth, Amber Rose, czy Nicole Coco Austin. Wszystkie te dziewczyny z pewnością mają na czym siedzieć, a w podróży rezerwują co najmniej dwie miejscówki. Pamiętajmy jednak, że granica między fajnym tyłkiem a karykaturą zaciera się z ogromną szybkością.

Tekst: Monika Nowińska

Zobacz też: Najlepszy wibrator — jak wybrać pierwszy wibrator?

Najlepszy wibrator — jak wybrać pierwszy wibrator?

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News