Strona główna wydarzenia Wielkie święto gabberów w Łodzi. Dlaczego warto być na I Am Hardstyle...

Wielkie święto gabberów w Łodzi. Dlaczego warto być na I Am Hardstyle 2019 – Poland?

Hardstyle od kilku lat zadomowił się nad Wisłą przeżywając swe piękne wzloty i bolesne upadki polegające m.in. na włączaniu do setów kompozycji gwiazd pokroju Golec uOrkierstra, Brathanków czy amerykańskich radiówek z hitami Avril Lavigne na czele.

Na szczęście 9 listopada w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się impreza, która sprawi, że hasło hardcore to the bone znów będzie odczuwalne przez komórki gabberskich organizmów – mowa tutaj o I Am Hardstyle 2019 – Poland. Nie zabraknie na nim oczywiście przesłodzonych piosenek z damskimi wokalami, których poziom pitchu osiągnął maksimum, jak i momentów terroru. Wyznacznikiem tego wieczoru nie będzie jednak lukier wchodzący w nieznośny house i stopa automatu, która generować będzie tylko dźwięki, a nie melodie. W lineupie I Am Hardstyle 2019 – Poland znajdą się bowiem wznoszące tracki Regain, Code Black czy Gunz For Hire.

I Am Hardstyle 2019 – Poland zaoferuje miłośnikom hardcoru wszystko to do czego przyzwyczaiły nas największe plenerowe festiwale. Możemy spodziewać się rozmachu, gradu laserów i tematycznych opraw, dzięki czemu Łódź na jeden wieczór stanie się hardstylową stolicą tej części Europy.

Bilety na I Am Hardstyle 2019 – Poland na łódzkiej Atlas Arenie do kupienia TUTAJ. Będzie można kupić również przed wejściem na imprezę w cenie od 200 zł.

Sprawdź produkcje, które pozwolą dostroić się Wam do sobotniego rave’u I Am Hardstyle 2019 – Poland:

1. Regain – Dominate