Wielki powrót Quentina Dupieux

Publice kinowej znany jako twórca kultowej, morderczej ,,Opony”, czy intrygującego, psiego ,,Wrong”. W swoich produkcjach łączy obie pasje, tworząc jednocześnie obraz, jak i ścieżkę dźwiękową.

Najsilniej dało się to zauważyć w ,,Złych Glinach”, gdzie rytmika fabuły postępowała wraz z ptasią muzyką Mra Oizo. Wzbogacała ją dodatkowo obecność Marilyna Mansona, niemalże au naturelle i Jona Lajoie, którego ,,Show me your genitals” nie trzeba przypominać.

Nieporadni i do granic możliwości skrzywieni policjanci handlują nielegalnymi wypełniaczami szczurów. W między czasie kiwają się do charakterystycznych dźwięków płynących z analogowych syntezatorów i czkających rytmów w połączeniu wywołujących dezorientację.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W sieci dopiero co pojawił się singiel ,,Machyne” pod labelem Brainfeedera, a więc dobrze nam znanego Flying Lotusa. Cała płyta ,,The Church” planowana jest na 17 października.

Porządna dawka skrzeczących i piszczących dźwięków po raz kolejny u niejednej osoby wywoła fascynację połączoną z delikatnymi migrenami.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/170031474″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

 

 

petroecho.pl
petroecho.pl

 

 

Tekst | Dorota Iskrzyńska

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News