Wielki powrót “Prison Break”

mężczyzna stojący przed siatką

Chociaż pod koniec 4. sezonu Skazanego na śmierć Michael Scofield umiera, teraz powraca ze zmarłych w wielkim stylu, a twórcy serialu zapewniają, że fani poznają finał wiarygodnej zagadki w nieszablonowy sposób.

Zakończenie emisji kultowego Prison Break w 2009 roku było zaskoczeniem dla wielu widzów. Po 7 latach reżyser serialu Nelson McCormick postanawia jednak stworzyć 5. sezon, w którym nie zabraknie emocji. Młody Michael stara się za wszelką cenę uwolnić swojego brata Lincolna z arabskiego więzienia, angażując do tego ludzi znanych z poprzednich sezonów. Pozoruje napad na bank, by trafić do tego samego zakładu karnego. Knuje zarazem „wielką ucieczkę” wszech czasów.

Zdjęcia do filmu robione były w malowniczym Maroku. Trailer z oryginalną obsadą na czele z nazwiskami jak: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar i Paul Adelstein mówi sam za siebie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

 

Tekst | Karolina Zaborowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News