Wielki powrót 1500m2 do wynajęcia

Kultowy klub 1500m2 do wynajęcia powraca. Nowa miejscówa jest na Emilii Plater i to najstarsze warszawskie liceum.

Od zamknięcia klubu minęło dziewięć miesięcy. Teraz, przy okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, przyszły dobre wieści. „Tysiąc pięćset” wraca na dobre. Nie trzeba już będzie biegać na Solec 18 – nowa lokalizacja jest w ścisłym centrum, w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Klementyny Hoffmanowej na Emilii Plater 29. Najpierw odbędzie się tam Festiwal Warszawa w Budowie, a chwilę po nim miejsce zajmie kultowy klub.

-Po zakończeniu Festiwalu Centrum Działań Twórczych 1500m2 realizować będzie przerwaną nagle misję zburzonego legendarnego miejsca przy Solec 18. Spodziewajcie się więc mieszanki bohemy artystycznej i prezentacji muzyki niezależnej. Będzie to intensywny okres różnorodnych akcji kulturalnych, wystaw, teatrów, targów, szalonych imprez, dobrego jedzenia i dekadenckiej atmosfery – piszą na swoim Facebooku właściciele.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


140

Zatem czekamy na pierwszą dyskotekę dla starszaków! Czy palarnia będzie w sali od matmy? I czy pozwolą grać w piłkę na szkolnym boisku?

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News