Wiekowy trendsetter

Ten starszy pan ma tak dobrą stylówkę, że niejeden młodzieniec powinien się od niego uczyć. Jak się okazuje, moda bardzo szybko przemija, a dobry gust połączony z klasyką zawsze jest na czasie.

Günther Krabbenhöft został odkryty na jednej z berlińskich stacji. Zdjęcie, które mu zrobiono bardzo szybko obiegło internet. Jest ku temu powód. Jego strój złożony z dopasowanej marynarki, muchy w kratę, skórzanych dodatków i stylowego kapelusika przyciąga wzrok i inspiruje.

elderly-man-hipster-style-berlin-6

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


–Dla mnie taki sposób ubierania się jest normalny. Zawsze się tak ubierałem. Gdy pracuję i gdy ćwiczę, chcę patrzeć na siebie z radością. To też odbicie mojej osobowości – komentuje, zaskoczony swoją popularnością w sieci.

Starszy pan świetnie łączy styl miejski z elegancją. Jego stylizacje przyciągają coraz to nowych fanów – Günther całkiem dobrze radzi sobie również z social media i na bieżąco aktualizuje swoją stronę na Facebooku.

dziadek1

dziadek2

dziadek3

elderly-man-hipster-style-berlin-4

W jednym ze swoich wpisów śmieje się z pogłoski, jakoby miał 104 lata. Podobno ma o połowę mniej. Jednak naprawdę ważne jest to, że możemy się od niego uczyć wyczucia smaku i tego, że można dobrze wyglądać w każdym wieku.

tekst | Iwona Norberczuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News