Wiadomo już, gdzie Wes Anderson nakręci swój dziesiąty film

Kobieta i mężczyzna stojący pomiędzy stosem kartonowych różowych pudełek

Chociaż nie minęło jeszcze dużo czasu od premiery Wyspy Psów, to reżyser zdecydowanie nie spoczywa na laurach i wybrał już lokację na swój kolejny film.

Jak donosi New Republic, Anderson ustalił już lokację, w której będzie nagrywał swoją dziesiątą produkcję. Będzie to Angoulême, stolica regionu Charente w południowo-zachodniej Francji. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w lutym 2019 i będą trwały cztery miesiące.

Nie zostały jeszcze ujawnione szczegóły scenariusza ani castingu, ale wiemy, że akcja filmu będzie miała miejsce zaraz po zakończeniu II wojny światowej. Co ciekawe, Wes Anderson wiele lat mieszkał we Francji, ale do tej pory żadna z jego produkcji nie znalazła domu w tym miejscu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na więcej ciekawostek dotyczących nowej produkcji będziemy musieli jeszcze poczekać, dlatego w międzyczasie proponujemy Wam kilka artykułów o reżyserze z naszego archiwum:

7 filmów, które stały się inspiracją dla Wesa Andersona
Jak sprawdzić, czy utknęliście w filmie Wesa Andersona?
Miejsca, które wyglądają jak z filmów Wes Andersona
Jak wyglądałoby gotowanie w reżyserii Wes Andersona?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News