Why Bruce to nowy zespół na muzycznej mapie, który musisz poznać. Premiera singla już w piątek

Mężczyzna w białym garniturze i dziewczyna w białej marynarce i czarnych spodniach na różowym tle

Owiany dotąd tajemnicą projekt zespołu Why Bruce, już w piątek podczas zamkniętego eventu ujrzy światło dzienne. Czego możemy się spodziewać? Mamy dla Was mały sneak-peak!

Zespół Why Bruce porusza się w stylistyce pop/rap/chill wave, zarówno po polsku jak i angielsku, dzięki inspiracjom zaczerpniętym od gwiazd światowej sławy, takich jak Ariana Grande, Doja Cat czy Tommy Genesis. Jest to duet, w którego skład wchodzą: Kashia Socha – wokalistka i Krzysztof Grabań (Kris) – producent muzyczny.

Do powstania zespołu w lutym 2018 roku przyczynił się… internet. Poznaliśmy się przez Instagram. Kris usłyszał moje covery i zaproponował mi współpracę przy muzyce. Zgodziłam się i zaczęliśmy działać – opowiada Kashia Socha – modelka, wokalistka i autorka tekstów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Za muzykę odpowiedzialny jest Krzysztof Grabań (Kris) – naczelny naszego magazynu, więc tym bardziej jaramy się premierą tego projektu i już nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami teledyskiem!

Łączy nas wspólna pasja do muzyki, ale jesteśmy twórcami multidyscyplinarnymi. Tworząc muzykę widzimy podobne obrazy. Od początku do końca mamy wizję tego jaki obraz będzie towarzyszył dźwiękom, które powstają – mówi Kris.

Premiera singla i teledysku odbędzie się w 23.11 (piątek). Do piątku więcej informacji nie możemy Wam zdradzić, ale mamy nadzieję, że atmosfera tajemnicy podkręci Wasz apetyt na tę premierę!

https://www.instagram.com/p/BqcHat1CPfH/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News