Wgryź się w sławę.

Wgryź sławę to zabawny sposób na podróż po showbiznesie. Dastin chce wydobywać z postaci medialnych ich cechy charakterystyczne. Są one przedstawione przy użyciu różnych produktów spożywczych. Przygotowanie jednej sylwetki może zająć od 2 do 4 godzin. Każdy etap to przemyślany i zaplanowany wcześniej krok. Sam proces zaczyna się oczywiście od wybrania osoby. Najłatwiejsze są dla niego te najbardziej charakterystyczne, bo pomysł nasuwa się od razu. Po analizie wizerunku, przychodzi moment na wybranie składników. Możliwości jest dużo.

“Przygotowanie postaci nie byłoby możliwe, bez ogromnej precyzji, kreatywności i cierpliwości. Myślę, że jest to dla mnie o tyle mniejszy problem, ponieważ na co dzień, studiuję projektowanie ubioru w Warszawie. Bardzo mi w tym pomaga rysunek żurnalowy. Tworzenie „dietetycznych postaci” to sposób na wyrażenie swojego własnego stylu.” – opowiada.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

„Jemy po to aby żyć, a nie żyjemy po to by jeść,” to hasło przewodnie strony. Zabawa z jedzeniem i przedstawianie go w artystyczny sposób sprawia, że smakuje ono lepiej. Proponowana przez Dastina sztuka na talerzu, to wielobarwny i wyrazisty sposób na stworzenie czegoś nowego i innego w wirtualnym świecie. – Gotowanie traktuję, jako formę sztuki i staram się to przeistaczać w unikatowy i pożyteczny projekt – opowiada Dastin. Projekt jest efektem pasji kulinarnej i estetycznej wrażliwości, która skutkuje chęcią zamknięcia pomysłów w jednej konkretnej konwencji.

Zobaczcie Anje Rubik, Marcina Tyszkę, Macadamian Girl, Pjotra, Agnieszkę Szulim i Kasię Sokołowską podanych na talerzu.

  Anja Rubik

Paprocki&Brzozowski

Kasia Sokołowska

gessler

kupisz

tamara

Szulim

pjotr

Tyszka

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News