Weź mnie do teatru

Macie ochotę zrobić coś, na co normalnie nigdy byście się nie zdobyli? Walentynki, przez wielu uważane za kiczowate święto, to doskonała okazja, by sprawdzić, gdzie leżą Wasze granice.

Lekarz-mimo-woli-baner-2

Z pomocą przychodzi Teatr XL, który 14 i 15 lutego zaprasza na Stadion Narodowy na sztukę „Lekarz mimo woli” w reżyserii Siergieja Timofiejewa – lekką komedię molierowską, w której śmiech i strach stale się mieszają, tworząc wysmakowany koktajl. Ale to dopiero wstęp, bo główną atrakcją wieczoru jest coś zupełnie innego. Będziecie mieli okazję na własnej skórze przekonać się, czy Speed Dating to coś dla Was. Po spektaklu 15 lutego organizatorzy zapraszają odważnych singli do szybkiego randkowania. Krótka piłka: Ty, stolik, zupełnie obca osoba, ograniczony czas i decyzja, czy chcecie jeszcze ze sobą rozmawiać. Na sparowanych w ten sposób czeka zaproszenie na wspólne wyjście na kolejny spektakl.

O tych, którzy drugą połówkę już znaleźli także nikt nie zapomina. Specjalnie dla nich przygotowano upominki dla zakochanych par i ściankę uczuć z miłosnymi zdjęciami, a dla wszystkich widzów bez względu na status związku dodatkowo 20% zniżki na wycieczkę po Stadionie Narodowym.

Zobaczcie, co tym razem przyniesie Wasz weekend!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News