Wernisaż Brewki w officyna art & design

plakat wernisazu wystawy Wojtka Brewki

14 maja, w Noc Muzeów, o godzinie 19:00 warszawska galeria sztuki i designu officyna art & design zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Brewki: My.

Wystawa obejmie prace ukazujące obserwacje artysty nt. ludzi oraz relacji międzyludzkich i zmian w nich zachodzących. Autor pokaże też fragment swojego świata – przełomowe wydarzenia, jakie miały miejsce w jego życiu na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Kuratelę nad wystawą objęła Anita Wolszczak, historyk sztuki i założycielka Domu Aukcyjnego Art in House.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Patronować temu wydarzeniu będą: Dom Aukcyjny Art in House, Portale: Rynek i Sztuka, Mówią na Mieście oraz Art Imperium, Kwartalnik Artysta i Sztuka, Magazyn Hiro oraz Radio Zet Chilli. Organizację wystawy wesprą: GRAFpoint Agencja Reklamowa, AdNext oraz STUDIO CZARNOBYL.

Galeria officyna art & design założona w czerwcu 2015 r. przez Wojciecha Brewkę i Tomasza Skwarka, powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi. Najważniejsze cele galerii to: promocja sztuki najwyższej jakości, szeroki wachlarz wydarzeń artystycznych, przyjazna atmosfera oraz satysfakcja Klientów. Galeria zrzesza wokół siebie młodych, obiecujących artystów, a organizowane w niej wydarzenia obejmują indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, fotografii, instalacji i wzornictwa użytkowego, a także warsztaty, wykłady i happeningi. Marzeniem jej twórców jest, by stała się jednym z ulubionych miejsc pasjonatów sztuki na kulturalnej mapie Warszawy. Galeria mieści się w Al. Jerozolimskich 107.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News