We Włoszech znajdziecie futurystyczne chatki w środku lasu. Mają promować idęę „slow turism”

Geometryczne domy w środku lasu

Grupa architektów pochodząca z Mediolanu wpadła na pomysł stworzenia mini-osiedla, które sprawi, że poczujecie się tak blisko natury, jak nigdy.

Domki są dodatkiem do jednego z włoskich hotelów i zostały położone w Dolomitach. Ich geometryczny kształt ze stromym dachem jest inspirowany jodłą i modrzewiem otaczającym Dolomity. Każdy dom został wykonany z lokalnego drewna, a wielkość chatek waha się od 35-45 metrów kwadratowych na obu poziomach.

Projekt ma wpisywać się w ideę slow turism — formy turystyki, w której główną rolę odgrywa kontakt z naturą.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wierzymy, że przyszłość turystyki opiera się na relacji człowieka z naturą. Dobrze zintegrowana i zrównoważona architektura może wzmocnić tę relację — mówią pomysłodawcy.

Architect installs cabins of the future in the heart of the Italian forest 5c78e45274e1e jpeg 880 We Włoszech znajdziecie futurystyczne chatki w środku lasu. Mają promować idęę „slow turism” Geometryczne domy w środku lasu Architect installs cabins of the future in the heart of the Italian forest 5c78e44ff04ed 880 We Włoszech znajdziecie futurystyczne chatki w środku lasu. Mają promować idęę „slow turism”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News