WE WŁASNEJ SKÓRZE

Minimalizm, klasyczny design i wielka staranność w doborze materiałów, wszystkie te elementy składają się na markę Amberebma. Innowacyjność została połączona z szacunkiem do włoskiej tradycji, która przeciwstawia się masowej produkcji.

W lookbooku oprócz arcydzieł wykonanych na ludzkiej skórze, występują inne również skórzane wariacje na temat toreb. Duże, małe, plecaki, aktówki, na pasku, na łańcuszku, zasuwane, zapinane, gładkie i z ćwiekami, to wszystko można znaleźć w sklepie włoskiej marki.

Projektanci podkreślają, że do produkcji wybierają najwyższej jakości materiały, dzięki którym dodatki od marki będą służyć na długie lata. Z tatuażami jest podobnie, też zostają na bardzo długo, chyba, że potraktujemy je laserem. Jeżeli chodzi o tradycję, to rzeczywiście tatuowanie to dość wiekowy rytuał. Innowacyjność? Tatuaże, raczej nie znają granic. Co do minimalizmu i dobrego designu można by podyskutować.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Lookbook zdecydowanie zaskakuje, mimo nagości modeli wydaje się iż są oni odziani. U Amberebmy nagość ukazano w trochę bardziej hardcorowy sposób. Możliwe, że marka chciała nam zaprezentować torby z najlepszej jakości, trochę innej, ale też oryginalnej skóry.

 W sumie to modele są już ubrani, więc brakuje im tylko eleganckiego dodatku, który podkreśli ich stylowe wzory.

Schon_Magazine_Amberebmashop  Schon_Magazine_AmberebmaKK  Schon_Magazine_AmberebmaJJ-778x503  Schon_Magazine_Amberebma8-778x503    Schon_Magazine_Amberebma2-778x503  Schon_Magazine_Amberebma3-778x503  Schon_Magazine_Amberebma4-778x503  Schon_Magazine_Amberebma6-778x503

 

Tekst | Monika Nowińska

Źródło |  http://amberebma.com/

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News