We Francji pojawiła się wyjątkowa instalacja, pokazująca, jaka powinna być nasza relacja z naturą

Drzewo otoczone ramionami pokrytymi mchem

Podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej jest aktualnie jednym z najważniejszych światowych priorytetów. Czas zmienić swoje wygodne nawyki i obdarzyć środowisko większym szacunkiem.

Christophe Guinet, znany pod pseudonimem Monsieur Plant, zajmuje się przede wszystkim czymś, co można określić mianem sztuki botanicznej. Jego najnowszą instalację, zatytułowaną TREE HUG można znaleźć w Gardens of Europe we francuskim miasteczku Annecy.

Instalacja składa się naturalnie z drzew umieszczonych w parku, na które zostały założone pokryte mchem odlewy ramion mieszkańców miasteczka. Jak mówi sam artysta, drzewa są nieocenionym skarbem naszego świata, który na wiele sposobów przyczynia się do zrównoważania naszego ekosystemu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


TREE HUG jest hołdem dla drzew, symbolizując życie i miłość do środowiska naturalnego. To surrealistyczna opowieść o ewolucji człowieka w drzewo. Człowiek zostaje pochłonięty przez naturę, a ta nareszcie odzyskuje swoje prawa.

TREEHUG monsieur plant designboom 02 We Francji pojawiła się wyjątkowa instalacja, pokazująca, jaka powinna być nasza relacja z naturą TREEHUG monsieur plant designboom 05 We Francji pojawiła się wyjątkowa instalacja, pokazująca, jaka powinna być nasza relacja z naturą

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News