Warszawex, czyli alternatywne zwiedzanie stolicy okiem lokalsów

Ręka przeglądająca przewdonik warszawex

Niegdysiejszy Paryż Północy, nowy Berlin – określeń na Warszawę jest naprawdę sporo. Po co jednak przypisywać naszej stolicy porównania do zagranicznych aglomeracji? Z tego właśnie założenia wyszli pomysłodawcy alternatywnego przewodnika Warszawex.

Warszawa to po prostu Warszawa – ze wszystkimi swoimi przywarami, dziwactwami i – przede wszystkim – niezliczonymi urokami… 🙂 – mówią pomysłodawcy.

Warszawex to alternatywny, anglojęzyczny przewodnik po Warszawie, przygotowany przez lokalsów dla wszystkich tych, którzy chcą poznać miasto takim, jakie znają i kochają jego mieszkańcy. Nad jego projektem pracował zespół przyjaciół specjalizujących się w różnych dziedzinach – fotografii, designie, publicystyce.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kilka ujęć na przewodnik warszawex na różnych tłach

Motywem przewodnim tej edycji Warszawexu jest Night&Day. Czyli właściwie co? Szczęśliwi posiadacze przewodnika zostaną zabrani w podróż do kresu warszawskiej nocy. A po długiej nocy, nowy dzień może być świetną okazją do dalszego odkrywania miasta. Spokojnie – niekoniecznie szlakiem głównych atrakcji turystycznych – te znajdziecie z pewnością bez pomocy Warszawexu!

Kilka ujęć przeglądania przewodnika warszawek

Przed Wami 50 stron, które udowodnią Wam, że Warszawa to miasto atrakcyjne dla wszystkich młodych i kreatywnych ludzi! Gdzie możecie go nabyć? Bezpośrednio na stronie Warszawex, a także w wybranych punktach stacjonarnych.

Pamiętajcie też, żeby oznaczać swoje warszawskie podróże z przewodnikiem, hasztagiem #warszawex na Instagramie!

Wytatuowana ręka trzymająca przewodnik warszawex

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News