Walizka z Twoim zdjęciem: hit czy kit?

Walizka na kółkach z wyszczerzoną męską twarzą na pokrowcu

Czarne albo granatowe z plastiku, zielone bądź szare z materiału, na kółkach i z wyciąganą rączką. Większość walizek podróżnych wygląda podobnie i na lotnisku nietrudno o pomyłkę. A gdyby tak łatwo i szybko spersonalizować walizkę? Nawet nie wiesz jakie to proste.

Head Case, bo tak nazywa się wspomniany towar, to nakładka na walizkę z… Twoim zdjęciem. Właśnie tak, to nie pomyłka. Teraz już nigdy nie będziesz miał wątpliwości, czy to na pewno Twój bagaż. Wystarczy wejść na stronę, wybrać jeden z trzech rozmiarów walizki, następnie dodać zdjęcie swojej ślicznej buźki i za kilka dni możesz się cieszyć swoją mordką jeżdżącą z Tobą na walizce w każdy zakątek świata. Niezłe, nie?

Trzy walizki stojące obok siebie, a na nich ta sama męska twarz z wyszczerzonymi zębami Pomyśl sobie, stoisz przy karuzeli walizek na lotnisku, wszystkie Janusze i Karinki wypatrują w napięciu swoich czarnych, wyświechtanych walizek, aż tu jedzie Twoja, śliczna torebunia z wymalowanym na całym kejsie Twoim zadowolonym pysiaczkiem. No i Ty mi teraz odpowiedz, czy to nie jest z miejsca +100 punktów do fejmu i zajebistości?! No właśnie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jest jeszcze jeden argument, który przemawia za posiadaniem takiego produktu. Pomyśl sobie, że w końcu na coś przydadzą się… te wszystkie selfiaczki, które wiecznie pstrykasz i aż do dziś nie było wiadomo, po co w ogóle leżą w Twoim telefonie.

Walizka z wyciągniętą rączką, na białym tle, a na niej mężczyzna z wyszczerzonymi zębami Męska ręka w czerwonym swetrze trzymająca uchwyt walizki

Tekst: Paweł Niedzielski

Zdjęcia: Firebox.com

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News