Wakacyjny niezbędnik Netflix: co spakować do walizki?

Dziewczyna trzymająca dużo pudełek z mrożonymi goframi

Wakacje każdy spędza tak, jak lubi: nad morzem, w górach, nad jeziorem, w Polsce lub za granicą. To także idealny czas na nadrobienie filmowych i serialowych pozycji z Waszej listy to-watch.

Netflix przygotował specjalnie dla Was wakacyjny niezbędnik – na wszelki wypadek, gdybyście w wirze planowania wyjazdu mieli o czymś zapomnieć. Co spakować do wakacyjnej walizki? Sprawdźcie!

Dodatkowo z okazji wakacji, Netflix usprawnił swoją aplikację mobilną o nową funkcję – Inteligentne Pobieranie! Co to oznacza? Zacznijcie od wyboru Waszych ulubionych tytułów, które będziecie chcieli obejrzeć, gdy na horyzoncie nie będzie internetu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Przy pierwszym połączeniu aplikacji z siecią Wi-Fi, mobilny Netflix automatycznie pobierze kolejny odcinek Waszego ulubionego serialu. Bez obawy! Aplikacja nie zużyje Waszego cennego pakietu danych, a dodatkowo nie zapcha pamięci Waszego telefonu. Każdy nowy odcinek zapisze się w miejscu poprzedniego, a ten obejrzany zostanie automatycznie skasowany z pamięci Waszego smartfona. Więcej szczegółów znajdziecie na grafice poniżej!

Wakacyjny niezbędnik Netlix Wakacyjny niezbędnik Netlix

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News