Categories: miastomiejsca

Wakacje w Trójmieście. Gdzie zabrać psa?

Jeżeli jednym z Twoich domowników jest pies i nie wyobrażasz sobie nie zabrać go ze sobą na wakacyjny wypad nad polskie morze, to podsuwamy Ci kilka pomysłów, gdzie możesz zabrać swojego czworonoga. Niech wakacje Twojego pupila również będą niezapomniane.

1. Na plażę

Nie można pojechać nad morze i nie spędzić czasu na plaży. Na szczęście Trójmiasto oferuje kilka plaży, na które możesz zabrać swojego czworonoga.

Zarówno plaża dla psów Babie Doły, jak i plaża dla psów Kolibki oferują stumetrowe odcinki, na których Twój pies do woli będzie mógł biegać, kąpać się i kopać dołki.

2. Na plac zabaw

Trójmiasto oprócz psich plaż oferuje również liczne wybiegi i place zabaw dla psów. Zaopatrzone są one w tory przeszkód, na których można trenować i bawić się z pupilem. Jest to świetna alternatywa dla psów podczas szkoleń, ale również dla tych, które w ciągu dnia potrzebują trochę więcej ruchu.

3. Na obiad

Wiele restauracji w Gdańsku, Sopocie i Gdyni pozwala na wejście do środka z psem. Wiele z nich oferuje miskę wody, jednak jest jedno miejsce, w którym pies może również zamówić własne danie z karty menu.

Cały Gaweł w swojej ofercie posiada pozycję przygotowana specjalnie dla czworonogów. Wątróbką wybiegową z makaronem raczej żaden pies nie pogardzi.

4. Na kawę

Tak jak w przypadku restauracji, bez problemu znajdziemy również kawiarnie przyjazne psom. Jedną z moich ulubionych jest Tłok Kawiarnia, która serwuje pyszną kawę oraz domowe ciasta.

Psa bez problemu można również zabrać do Pijalni czekolady Wedla, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie.

5. Na spacer

Trójmiasto oferuje wiele miejsc, do których możesz zabrać swojego pupila. Jednak pamiętaj, że dla psa zawsze najlepszą atrakcją będzie spacer. Ty możesz podziwiać piękne widoki, których tu z pewnością nie brakuje, a Twój pies będzie najszczęśliwszy, gdy ten czas będzie mógł spędzić z Tobą.

Pamiętaj też, że pies najbardziej ucieszy się z aktywnego wypoczynku. Nie zostawiaj psa w domu, zabierz go ze sobą do Trójmiasta.

Tekst: Kate Bee

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago