Wakacje w Trójmieście. Gdzie zabrać psa?

Fotografia kolorowa. Na zdjęciu leży pies, buldog francuski, ubrany w naszyjnik z kwiatów, a obok jednej łapki widać koktajl z parasolką w ananasie

Jeżeli jednym z Twoich domowników jest pies i nie wyobrażasz sobie nie zabrać go ze sobą na wakacyjny wypad nad polskie morze, to podsuwamy Ci kilka pomysłów, gdzie możesz zabrać swojego czworonoga. Niech wakacje Twojego pupila również będą niezapomniane.

1. Na plażę

Nie można pojechać nad morze i nie spędzić czasu na plaży. Na szczęście Trójmiasto oferuje kilka plaży, na które możesz zabrać swojego czworonoga.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zarówno plaża dla psów Babie Doły, jak i plaża dla psów Kolibki oferują stumetrowe odcinki, na których Twój pies do woli będzie mógł biegać, kąpać się i kopać dołki.

Fotografia kolorowa, na tle morze stoi brązowy pies ubrany w czarną kurteczkę.

2. Na plac zabaw

Trójmiasto oprócz psich plaż oferuje również liczne wybiegi i place zabaw dla psów. Zaopatrzone są one w tory przeszkód, na których można trenować i bawić się z pupilem. Jest to świetna alternatywa dla psów podczas szkoleń, ale również dla tych, które w ciągu dnia potrzebują trochę więcej ruchu.

Fotografia kolorowa, przedstawiająca dalmatynczyka w niebieskiej tubie

3. Na obiad

Wiele restauracji w Gdańsku, Sopocie i Gdyni pozwala na wejście do środka z psem. Wiele z nich oferuje miskę wody, jednak jest jedno miejsce, w którym pies może również zamówić własne danie z karty menu.

Cały Gaweł w swojej ofercie posiada pozycję przygotowana specjalnie dla czworonogów. Wątróbką wybiegową z makaronem raczej żaden pies nie pogardzi.

Fotografia kolorowa ukazująca biało brązowego psa o długiej sierści siedzącego przy stole. Kadr ukazuje jedynie psa oraz nogi właścicieli siedzących przy stole.

4. Na kawę

Tak jak w przypadku restauracji, bez problemu znajdziemy również kawiarnie przyjazne psom. Jedną z moich ulubionych jest Tłok Kawiarnia, która serwuje pyszną kawę oraz domowe ciasta.

Psa bez problemu można również zabrać do Pijalni czekolady Wedla, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie.

Fotografia kolorowa ukazująca psa siedzącego przy stole, na którym stoi biały kubek z kawą. Pies jest kudłaty w kolorze beżowo-karmelowym.

5. Na spacer

Trójmiasto oferuje wiele miejsc, do których możesz zabrać swojego pupila. Jednak pamiętaj, że dla psa zawsze najlepszą atrakcją będzie spacer. Ty możesz podziwiać piękne widoki, których tu z pewnością nie brakuje, a Twój pies będzie najszczęśliwszy, gdy ten czas będzie mógł spędzić z Tobą.

Pamiętaj też, że pies najbardziej ucieszy się z aktywnego wypoczynku. Nie zostawiaj psa w domu, zabierz go ze sobą do Trójmiasta.

Fotografia kolorowa ukazująca psa na miejskim tle. Po lewej stronie do pasa widać właściciela psa. Piec jest brązowy.

Tekst: Kate Bee

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News