W Wietnamie powstał most, który wygląda jak z powieści Tolkiena

Most z dwiema kamiennymi dłońmi

Most położony na obrzeżach czwartego, co do wielkości miasta w Wietnamie – Da Nang łączy w sobie elegancki design i dwie gigantyczne kamienne dłonie podtrzymujące konstrukcję.

Znana jako Złoty Most, konstrukcja znajduje się na wysokości 1400 metrów nad poziomem morza, w okolicach wzgórz Ba Na, oferując tym samym majestatyczne widoki na okolicę. Most rozciąga się na 150 metrów. To, co najbardziej przykuwa uwagę, to dwie kamienne dłonie, które wyglądają jak wyjęte z powieści fantasy, delikatnie trzymające konstrukcję mostu. Za budowę obiektu odpowiedzialna jest firma TA Landscape Architecture, a sam proces powstawania mostu trwał około roku.

Poniżej zobaczycie mały sneak-peak tego, jak most wygląda, ale jeśli wybieracie się do Wietnamu – koniecznie zobaczcie go na żywo, mamy nadzieję, że jest równie oszałamiający, jak na fotografiach!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: 5 sposobów na podróż kosmiczną versus rzeczywistość

Most z kamienną dłonią Bl0Y5VhgFU png 700 W Wietnamie powstał most, który wygląda jak z powieści Tolkiena Bl0lgTDAk8E png 700 W Wietnamie powstał most, który wygląda jak z powieści Tolkiena Most z kamienną dłonią Most z kamienną dłonią

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News