W tym sklepie znajdziesz wszystko dla swojego pupila

Pies przeciągający zabawkę

Posiadanie psa to zarówno obowiązek, jak i cały szereg przyjemności. Każdy czworonóg, bez względu na wielkość i rasę, wymaga ruchu na świeżym powietrzu oraz pieszczot. A jedno i drugie ma przecież bardzo dobry wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. Przyjemnym efektem posiadania psa jest także możliwość wyposażenia go w szereg atrakcyjnych akcesoriów.

Legowiska, transportery, miski, poidła

Godnym polecenia sklepem z artykułami dedykowanymi dla zwierząt jest Uni Zoo, w którego asortymencie znajdują się produkty dla psów, kotów i małych ssaków. Katalog produktów obejmuje szeroki wybór akcesoriów, które umożliwiają komfortowy pobyt psa w domu, jak również jego transport do weterynarza lub na wakacje.

Jeśli chodzi o legowiska, to w ofercie są leżanki prostokątne i okrągłe o różnej wielkości i materiale wykonania. Do wyboru są leżanki dla psów o różnych gabarytach i potrzebach, w tym legowiska pluszowe oraz welurowe. Każdy z modeli charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, odpornością na działanie promieni słonecznych i ścieranie. Leżanki posiadają antypoślizgowy spód, który utrzymuje legowisko na swoim miejscu. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych (np. szare, różowe, beżowe, turkusowe, niebieskie).

Wygodne spożywanie posiłków umożliwiają praktyczne miski dla psów. Jeśli zależy nam na tym, aby psia karma zawsze była na swoim miejscu, to warto zakupić podwójną metalową miskę z podstawką. Taka miska wykonana jest z plastiku i posiada wnęki, w których umieszcza się metalowe miski. Jest zatem łatwa w utrzymaniu czystości. Specjalny rowek podstawki skutecznie zbiera jedzenie i zapobiega rozsypaniu karmy na podłodze. Estetyczne wykonanie miski sprawia, że prezentuje się niezwykle stylowo.

Jedzenie dla psów

Internetowy sklep Unizoo proponuje także szeroki wybór pożywienia dla psa, w tym karmy suchej oraz mokrej dla zwierząt w różnym wieku. W ofercie znajdują się produkty takich renomowanych producentów jak: Alpha Spirit, Chappi, Frolic, John Dog, Maced, Pedigree, Perfect Fit, Raw Paleo, Wiejska Zagroda.

Na psich łasuchów czekają karmy zawierające mięso wołowe, drobiowe lub z królika, jagnięcinę, ryby, warzywa. W sprzedaży dostępne jest co najmniej kilka rodzajów karmy dla szczeniąt (np. karma z mięsem z dziczyzny, cielęciną i jagodami lub karma z jagnięciną i śledziem z borówkami). Warto wspomnieć, że oferta obejmuje jedzenie dla psów zapakowane w opakowania o zróżnicowanej pojemności i wadze. Dużą popularnością, szczególnie ze względu na atrakcyjną cenę, cieszy się karma w wielopakach.

Smycze, szelki i inne akcesoria na spacer z psem

Psi przyjaciel to idealny kompan na krótsze, jak i dłuższe spacery. Bezpieczne i przyjemne przechadzki są możliwe dzięki odpowiednio dobranej obroży i smyczy lub szelek. Tego rodzaju akcesoria powinny być dopasowane do wagi i wysokości psa. Każdy właściciel czworonoga posiada swoje indywidualne upodobania w zakresie typu smyczy. Jedni wolą smycze linowe, inni automatyczne. W sklepie Unizoo każdy znajdzie swoją ulubioną smycz, bez względu na preferencje.

Chyba żadnemu posiadaczowi psa nie trzeba już przypominać o konieczności posprzątania po swoim pupilu. W tym celu, warto przypiąć do smyczy dyspenser na worki na psie odchody. Dzięki takiemu gadżetowi, będziemy przygotowani na każdą sytuację. Na dłuższe przechadzki z psem zaleca się zabranie ze sobą przenośnego poidła lub składanej silikonowej miski.

Rate this post