W tym roku zostaną wydane dwie EP-ki Davida Bowiego. Co się na nich znajdzie?

W dzisiejszych czasach śmierć artysty nie oznacza, że już nigdy nie usłyszmy nowej muzyki w jego wykonaniu.

David Bowie jest tego idealnym przykładem. Mimo druzgocącej fanów śmierci artysty, co i rusz publikowane są nowe, niesłyszane dotąd utwory, w tym wczesne wersje demonstracyjne Bowiego. Co ciekawe, podobno został nawet odnaleziony 5-letni plan publikacji muzyki przygotowany przez Bowiego na krótko przed śmiercią.

W tym roku Bowie skończyłby 73 lata. By uczcić tę rocznicę, Parlophone Records wydało pierwszy utwór z nowej EP-ki Bowiego zatytułowanej Is It Any Wonder?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wytwórnia zapowiedziała, że co tydzień będzie wydawany kolejny utwór z EP-ki, a każdy z nich będzie niepublikowanym wcześniej nagraniem, powstałym w latach 90. Pełna lista utworów nie została jeszcze opublikowana.

Oznacza to tyle, że chociaż utwory nie są zupełnie nowe, to możemy liczyć na nigdy wcześniej niesłyszaną muzykę. W 2020 roku pojawią się dwie EP-ki. Pierwsza będzie miała swoją premierę 18 kwietnia podczas Record Store Day. Druga, zawierająca prawdopodobnie sesję nagraniową z koncertu w 1996 roku będzie zawierała między innymi takie utwory, jak Lady Stardust, czy White Light White Heat.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News