W szwajcarskich Alpach możecie wynająć pokój pod gołym niebem

Zaaranżowany pokój hotelowy pomiędzy górami

Wakacje, wakacje i jeszcze raz wakacje. Gdzie pojechać? Jaki hotel wynająć? Podpowiadamy! Przed Wami hotel, który oferuje dosłownie 360 stopni wspaniałego krajobrazu na Alpy Szwajcarskie.

Nietypowe pokoje hotelowe powstały w ramach Hotelu Null Stern (niem. zero gwiazdek), hasło, które przyświeca hotelowi, w tłumaczeniu na język polski brzmi: Zero gwiazdek, jedyną gwiazdą jesteś Ty.

Jak już zauważyliście na fotografii i filmie, pokoje nie posiadają ścian, ani zadaszenia. Pokój hotelowy jest montowany gdzieś pośród gór, ale spokojnie. Goście nie zostaną pozostawieni samym sobie. Mogą liczyć na obsługę lokaja, powitalnego drinka i śniadanie prosto do łóżka każdego poranka.

Ten niezwykły hotel, a raczej może wypożyczalnie pokojów zdążyła już odnieść ogromny sukces, a wolne terminy znikają właściwie same. Lista oczekujących na swój pokój bez pokoju jest długa, dlatego, jeśli chcecie porzucić wszelkie all inclusive i wybrać się na przygodę życie, zerkajcie tutaj.

 Zobacz także: Jakie niespodzianki kryją najtańsze hotele na świecie?

Kompilacja zdjęć przedstawiająca hotel na otwartym powietrzu Kompilacja zdjęć przedstawiająca hotel na otwartym powietrzu

Rate this post