W szwajcarskich Alpach możecie wynająć pokój pod gołym niebem

Zaaranżowany pokój hotelowy pomiędzy górami

Wakacje, wakacje i jeszcze raz wakacje. Gdzie pojechać? Jaki hotel wynająć? Podpowiadamy! Przed Wami hotel, który oferuje dosłownie 360 stopni wspaniałego krajobrazu na Alpy Szwajcarskie.

Nietypowe pokoje hotelowe powstały w ramach Hotelu Null Stern (niem. zero gwiazdek), hasło, które przyświeca hotelowi, w tłumaczeniu na język polski brzmi: Zero gwiazdek, jedyną gwiazdą jesteś Ty.

Jak już zauważyliście na fotografii i filmie, pokoje nie posiadają ścian, ani zadaszenia. Pokój hotelowy jest montowany gdzieś pośród gór, ale spokojnie. Goście nie zostaną pozostawieni samym sobie. Mogą liczyć na obsługę lokaja, powitalnego drinka i śniadanie prosto do łóżka każdego poranka.

Ten niezwykły hotel, a raczej może wypożyczalnie pokojów zdążyła już odnieść ogromny sukces, a wolne terminy znikają właściwie same. Lista oczekujących na swój pokój bez pokoju jest długa, dlatego, jeśli chcecie porzucić wszelkie all inclusive i wybrać się na przygodę życie, zerkajcie tutaj.

 Zobacz także: Jakie niespodzianki kryją najtańsze hotele na świecie?

Kompilacja zdjęć przedstawiająca hotel na otwartym powietrzu Kompilacja zdjęć przedstawiająca hotel na otwartym powietrzu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News