W Szwajcarii powstało kino z salą, gdzie zamiast foteli znajdziecie łóżka

Sala kinowa z łóżkami

Każdy z nas przeglądać Tumblr czy Pinterest, na pewno natknął się na zdjęcie przedstawiające salę kinową z łóżkami, zamiast tradycyjnych (nudnych) foteli.

Teraz możemy podać Wam konkretny adres, gdzie taką salę kinową znajdziecie. I to całkiem niedaleko. Cinema Pathé znajduje się w Szwajcarii, a konkretnej w północno-zachodniej gminie Spreintenbach w pobliżu granicy szwajcarsko-niemieckiej.

To właśnie tam zostały wprowadzone nowe sale kinowe, w których fotele zostały zastąpione łóżkami. Na sali znajdziemy 11 podwójnych łóżek z regulowanymi zagłówkami, szarymi i beżowymi prześcieradłami oraz dwiema poduszkami. Co więcej – są nawet stoliki nocne na przekąski i kapcie, żeby poczuć się jak w domu. Razem z wprowadzeniem nowego rodzaju sali, kino oferuje także bilety VIP, w ramach których można dostać na wybrany seans nie tylko podwójne łóżko, ale także… bezpłatne (a przynajmniej wliczone w cenę biletu) jedzenie.

Musimy jednak przyznać, że cena tej atrakcji nie jest niska. Bilet VIP kosztuje 49 szwajcarskich franków, czyli ponad 180 złotych. Regularne bilety już nieco mniej – 19,5 szwajcarskich franków.

Ci, którzy jednak nie chcą leżeć, jest dostępna także sala kinowa z kanapami zamiast łóżek. A dla tych zaniepokojonych o czystość łóżek po kilku seansach – Venanzio Di Bacco, dyrektor kina, zapewnia, że prześcieradła będą wymieniane po każdym filmie.

Kto chce się przejechać z nami do Szwajcarii?

 Sala kinowa z kanapami Sala kinowa z łóżkami

Rate this post