W Szwajcarii powstało kino z salą, gdzie zamiast foteli znajdziecie łóżka

Sala kinowa z łóżkami

Każdy z nas przeglądać Tumblr czy Pinterest, na pewno natknął się na zdjęcie przedstawiające salę kinową z łóżkami, zamiast tradycyjnych (nudnych) foteli.

Teraz możemy podać Wam konkretny adres, gdzie taką salę kinową znajdziecie. I to całkiem niedaleko. Cinema Pathé znajduje się w Szwajcarii, a konkretnej w północno-zachodniej gminie Spreintenbach w pobliżu granicy szwajcarsko-niemieckiej.

To właśnie tam zostały wprowadzone nowe sale kinowe, w których fotele zostały zastąpione łóżkami. Na sali znajdziemy 11 podwójnych łóżek z regulowanymi zagłówkami, szarymi i beżowymi prześcieradłami oraz dwiema poduszkami. Co więcej – są nawet stoliki nocne na przekąski i kapcie, żeby poczuć się jak w domu. Razem z wprowadzeniem nowego rodzaju sali, kino oferuje także bilety VIP, w ramach których można dostać na wybrany seans nie tylko podwójne łóżko, ale także… bezpłatne (a przynajmniej wliczone w cenę biletu) jedzenie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Musimy jednak przyznać, że cena tej atrakcji nie jest niska. Bilet VIP kosztuje 49 szwajcarskich franków, czyli ponad 180 złotych. Regularne bilety już nieco mniej – 19,5 szwajcarskich franków.

Ci, którzy jednak nie chcą leżeć, jest dostępna także sala kinowa z kanapami zamiast łóżek. A dla tych zaniepokojonych o czystość łóżek po kilku seansach – Venanzio Di Bacco, dyrektor kina, zapewnia, że prześcieradła będą wymieniane po każdym filmie.

Kto chce się przejechać z nami do Szwajcarii?

 Sala kinowa z kanapami Sala kinowa z łóżkami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News