W sobotę będzie się liczyć tylko techno. Dlaczego musisz być na imprezie „Techno ma znaczenie” w Iskrze?

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające ludzi bawiących się na imprezie

Fakt, że techno ma znaczenie wiemy. Zawsze i wyłącznie! Ale w tę sobotę szczególnie, ponieważ właśnie tego dnia w Iskrze odbędzie się wyjątkowa impreza.

Ten gatunek muzyki jest szczególnie bliski ekipie Iskry, a każda impreza pod ich szyldem do okazja, by poczuć się jak na festiwalu. Myślimy, że nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że ogród Iskry jest wprost stworzony do takich imprez. Tu każdy imprezowicz czuje się po prostu dobrze, gdy z głośników rozbrzmiewa house, techno, orientale, czy jeszcze inny odłam muzyki elektronicznej.

Jednak na sobotniej imprezie Techno ma znaczenie nie będzie chodziło wyłącznie o muzykę, czy imprezę. Każdy, kto potrafi zatracić się w tańcu i zapomnieć o świecie na długie godziny, wsłuchując się w eklektyczne techno, ten wie, że chodzi o emocje, przyjemność i wolność.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To wszystko będzie miało miejsce w ogrodzie Iskry, gdzie tej nocy zagrają: Diana d’Rouze b2b wavebeat, PIUR, GiGi / PL oraz. KoZa

Wszystkim znana z bezkompromisowego techno Diana d’Rouze będąca już legendą polskiej sceny techno zagra b2b ze znanym dobrze w trójmieście Wavebeat’em. Imprezę rozpocznie lżejszym klimatem GiGi, a zakończą DJ’e z Luzzter – duet Piur live oraz Koza.

Start imprezy o 22. Lista z wydarzenia na Facebooku do 23:00 wchodzi za darmo. Pozostali: 10 PLN. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Bez tytułu W sobotę będzie się liczyć tylko techno. Dlaczego musisz być na imprezie „Techno ma znaczenie” w Iskrze?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News