W sieci pojawił się zwiastun dokumentu „Wrinkles The Clown”. Film opowie historię jednego z najbardziej przerażających klaunów

Człowiek stojący w przerażającej masce klauna

Chociaż TO: Rodział drugi trafił do kin w ubiegły weekend, nie jest to jedyna przerażająca opowieść z klaunem w roli głównej. Nadchodzący dokument opowie historię prawdziwego Pennywise’a.

Punktem wyjścia w filmie jest wiralowy filmik, który pojawił się 5 lat temu na YouTube. W krótkim klipie można było zobaczyć postać ubraną w maskę klauna, wyskakującą spod łóżka dziecka.

Klaun ten nazywał się Wrinkles i zamieszkiwał południowo-zachodnią część Florydy. Jego praca polegała na tym, że był wynajmowany przez rodziców, by przestraszyć ich dziecko w ramach kary za złe zachowanie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Po publikacji pierwszego filmu z Wrinkles w roli głównej, kolejni ludzie zaczęli dodawać swoje klipy z przerażającym klaunem, przez co stał się on prawdziwą internetową sensacją.

Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 4 października.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News