W Polsce pojawiła się pierwsza sieć komórkowa stworzona po to, by pomagać zwierzętom

Pies w schronisku

Kilka dni temu w branży telekomunikacyjnej pojawiła się nowa, wyjątkowa sieć komórkowa, z której fundusze przeznaczane są na rzecz poprawy losu zwierząt.

Fundacja Viva!, która od 20 lat walczy o prawa zwierząt wprowadziła rozwiązanie, dzięki któremu możemy wspierać potrzebujące zwierzęta, łącząc przyjemne z pożytecznym. Wystarczy, że przeniesiecie numer do sieci Viva! Mobile, a nawet 30% kwoty abonamentu trafi prosto do fundacji.


Partnerem projektu jest firma Next Mobile, dzięki której fundacja oferuje korzystne ofery – już od 19,99 PLN miesięcznie. W zależności od wybranego abonamentu, rocznie możecie wesprzeć Vivę! kwotą prawie 200 złotych.

Chcemy pomagać coraz większej liczbie zwierząt i mieć coraz większy wpływ na los zwierząt w Polsce, m.in. poprzez wprowadzenie korzystnych zmian w prawie. Potrzebujemy na to dodatkowych środków i stąd pomysł na charytatywną sieć komórkową. Z pomocą przyszła nam firma Next Mobile, która wzięła na siebie wszystkie koszty zorganizowania całego przedsięwzięcia – powiedział Prezes Fundacji Viva!, Cezary Wyszyński

Viva! Mobile oferuje 4 abonamenty telefoniczne – Miś, Delfin, Lis, Lew oraz 2 abonamenty z przenośnym internetem – Dzik i Słoń. Więcej informacji znajdziecie na stronie Viva Mobile.

Zrzut ekranu ze strony Viva Mobile

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News