W Meksyku znajdziecie restaurację, w której zakocha się każdy miłośnik gwieździstego nieba

Jeśli widok nieba wypełnione gwiazdami jest tym, co zawsze wzbudza w was wiele emocji, koniecznie musicie odwiedzić pewne magiczne miejsce.

Restauracja jest wspólnym dziełem Almazán y arquitectos asociados, Concepto taller de arquitectura i Pin studio. Międzygwiezdna miejscówka, znajduje się w centrum Citibanamex w Meksyku. Nazwa restauracji, Interstellar, nawiązuje do filmu science-fiction z 2014 roku o tym samym tytule.

Zainspirowana nieziemskimi miejscami ekipa postanowiła przekształcić pustą dotychczas przestrzeń w miejsce, gdzie każdy poczuje się jak z zupełnie innym, lepszym świecie. A to za sprawą 250 tysięcy światełek typu LED, które znajdują się zarówno na ścianach, jak i suficie restauracji. Wrażenie potęgują dodatkowo lustrzane stoły, odbijające tysiące świateł.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Restauracja zajmuje powierzchnię około 200 metrów kwadratowych. Restauracja powstałą w ramach Millesime Mexico 2019 – interaktywnej imprezy poświęconej haute cuisine.

Chcielibyście odwiedzić to miejsce?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News