W marcu jak w garncu! Wybieramy 13 filmów i seriali, które pojawią się w tym miesiącu na Netflix

Mężczyźni na leżakach, mężczyzna z torbą kokainy i kobieta patrząca w dal

Powiedzenie: w marcu, jak w garncu oznacza, że pogoda w nadchodzącym miesiącu może być nieprzewidywalna. Ciepło, zimno, słońce, deszcz. Nigdy nie wiadomo.

Zatem, jeśli marcowa pogoda pokrzyżuje Wasze plany i zmusi do pozostania w domu, wybraliśmy dla Was 13 nowości, które pojawią się na Netfliksie w marcu i umilą Wasze prawie wiosenne dni!

1. Shadow

Były gliniarz, który doświadczył wielkiej straty, ale nie odczuwa fizycznego bólu, samotnie rozprawia się z przestępcami sprytniejszymi od policji w Johannesburgu.

Premiera: 8 marca

2. After Life

Dziennikarz próbujący pogodzić się ze śmiercią żony zaczyna zachowywać się nieprzyjemnie, aby odepchnąć od siebie tych, którzy próbują mu pomóc.

Premiera: 8 marca

3. Miłość, śmierć i roboty

Animowana antologia autorstwa Tima Millera i Davida Finchera. Obdarzone świadomością produkty mleczarskie, żołnierze-wilkołaki, zbuntowane roboty, potwory z wysypisk, łowcy cyborgów, pająki z innego wymiaru i piekielne, żądne krwi demony — to bohaterowie 18 animowanych historii absolutnie i bezwzględnie dla dorosłych.

Premiera: 15 marca

4. Niedopasowani

Napis: My husband's penis won't fit

Kumiko i Kenichi poznają się na studiach, a potem biorą ślub. Z czasem jednak ich małżeństwu zaczyna zagrażać dosyć nietypowy problem.

Premiera: 20 marca

5. Carlo & Malik

Dwóch mężczyzn idących po jezdni

Doświadczony policjant rzymskiego wydziału zabójstw musi zmierzyć się ze swoimi uprzedzeniami, gdy jego partnerem zostaje nowicjusz rodem z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Premiera: 22 marca

6. Santa Clarita Diet: Sezon 3

Byli zwykłym małżeństwem handlującym nieruchomościami, jednak dramatyczna zmiana w jej życiu popchnęła ich na drogę śmierci i zniszczenia. W dobrym znaczeniu.

Premiera: 29 marca

7. Osmosis

Paryż, nieodległa przyszłość. Aplikacja randkowa kojarzy singli na podstawie danych z ich umysłów. Jednak rozszyfrowanie prawdziwej miłości ma swoją cenę.

Premiera: 29 marca

8. O chłopcu, który ujarzmił wiatr

Trzynastoletni samouk William Kamkwamba buduje turbinę wiatrową, aby uratować swoją wioskę w Malawi przed głodem. Film oparty na faktach.

Premiera: 1 marca

9. Brud

Fabularyzowana wersja obrazoburczej autobiografii Mötley Crüe pokazująca historię zespołu wiecznie krążącego między niebem a piekłem świata metalu.

Premiera: 22 marca

10. The Highwaymen

Dramat kryminalny opowiadający nieznaną historię policjantów, którzy dopadli Bonnie i Clyde’a. W rolach głównych Woody Harrelson i Kevin Costner.

Premiera: 23 marca

11. Przegrani

Jak poradzić sobie z porażką w świecie, gdzie liczy się tylko zwycięstwo? Ten serial dokumentalny wykorzystuje przykład sportu do omówienia psychologii przegrywania.

Premiera: 1 marca

12. Legenda o kokainowej wyspie

Mężczyzna na którego spadają dolary

Dokument opowiadający historię Rodneya Hydena, który razem z grupą kolorowych outsiderów wybrał się na poszukiwania legendarnych zapasów kokainy ukrytych na Karaibach.

Premiera: 29 marca

13. Turn Up Charlie

Idris Elba w roli wypalonego DJ-a, który próbuje wrócić do gry i jednocześnie opiekuje się zwariowaną jedenastoletnią córką swojego arcypopularnego przyjaciela.

Premiera: 15 marca

14. Pozostałe premiery…

 

Rate this post