W Japonii powstanie hotel dla wszystkich fanów Snoopy’ego

Narysowany piesk leżący na budzie

Jeden z naszych ulubionych animowanych psów, w ramach świętowania Roku Psa, doczeka się własnego hotelu! Co znajdziemy w Fistaszkowym świecie?

Zlokalizowany w japońskim Kobe, fistaszkowemu hotelowi będzie przyświecało motto: It’s nice to have a home where guests feel comfortable. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 1 sierpnia, więc jeśli jeszcze nie macie planów na wakacje… to już macie! 6 pięter, fistaszkowa kawiarnia i restauracja serwująca gościom posiłki w stylu Snoopy’ego, czego chcieć więcej?

Można chcieć więcej, ponieważ każde z pięter będzie posiadało swój własny motyw: wyobraźnia, miłość, szczęście. W sumie hotel będzie się składał z 18 pokojów, każdy posiadający unikatowy design na podstawie Waszego ulubionego komiksu i kreskówki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rezerwacje ruszają 9 lipca, a cena za jedną osobę to 273 USD z wliczonym śniadaniem. Może trochę to wygórowana cena, ale czy nie warto?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News