W Dzień Kobiet odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim syrenom. ROCK the BOAT

Plakat wydarzenia Rock the boat

Dzień Kobiet już jutro, więc jeśli nie macie planów na wieczór, a chcecie spędzić wieczór w miły dla oka i ucha sposób, a dodatkowo wesprzeć inne syrenki, mamy dla was propozycję nie do odrzucenia.

Głos syreny to głos zniewalający. (…) Jest najczystszym z głosów – nie zawiera słów i posiada pełną dźwięczność. Wymaga czyjejś obecności, bo tylko wtedy działa — jego spełnieniem jest zawładnięcie słuchaczem — napisała Aleksandra Kowalczyk w tekście Emancypacja Syren.

Wydarzenie ROCK the BOAT, które odbędzie się już 8 marca w Klubojadalni Młodsza Siostra przy ulicy Dobrej 14/16 w Warszawie jest dedykowane i patronowane przez syreny. ROCK the BOAT to doświadczenie syren — ich widzenie i słyszenie. Podczas wydarzenia będzie można również pomóc innym syrenkom i dorzucić się do puszki dla Centrum Praw Kobiet.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


O wrażenia słuchowe tego wieczoru zadba Sonia Wąsowska, serwując nam kołyszące brzmienia Fever Ray, Grimes, Austra, Ladytron, a także dźwięki z french popu i dark 80’s.

Z kolei pięknem dla oka będą wizualizacje Karoliny Szlupowicz, która oprócz tego zaprezentuje gościom swój wideoart the Witch oraz najnowsze projekty rzeźbiarskie.

Start wydarzenia o 21:00, wejście 5 PLN. Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News