W czerwcu w Warszawie odbędą się targi Animalove. Zadbaj o swojego pupila i pomóż tym czworonogom, które potrzebują wsparcia

Kot przytulający się do pieska

Jeśli jesteście miłośnikami zwierząt, popieracie ideę adopcji zamiast kupowania i nie jest wam obojętny los tych, które nie mają domu – na początku czerwca odbędzie się w Warszawie wyjątkowe wydarzenie!

Już 9 czerwca w Centrum Praskim Koneser odbędą się targi Animalove. To wyjątkowe spotkanie dedykowane miłośnikom zwierząt, podczas którego nie tylko zdobędziecie wiedzę, jak zadbać o swoich pupilów, ale także będziecie mogli pomóc tym zwierzakom, które potrzebują naszego wsparcia.

Misją Animalove jest pomaganie bezdomnym zwierzętom i promowanie ich adopcji i sterylizacji. Do współpracy podczas czerwcowego wydarzenia zostały zaproszone między innymi organizacje pomocowe, które opowiedzą o swoich działaniach i potrzebach oraz profesjonalistów, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą o żywieniu i zachowaniu naszych czworonożnych przyjaciół.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Co więcej, na targach Animalove znajdziecie akcesoria dla zwierząt, karmy i inne produkty, dzięki którym naszym zwierzętom będzie żyło się z nami jak najlepiej!

Wstęp na targi i na wszystkie wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, warto obserwować wydarzenie na Facebooku: Animalove – Targi dla miłośników zwierząt.

Plakat promujący wydarzenie Animalove

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News