Vans przygotował kolekcję dla fanów filmu „The Nightmare Before Christmas” Tima Burtona

Dwa różne buty na bajkowym tle z Disneya

Halloween zbliża się wielkimi krokami – w końcu mamy już październik! Z tej okazij Vans przygotował dla fanów filmu The Nightmare Before Christmas w reżyserii Tima Burtona, wyjątkową kolekcję!

Kolekcja inspirowana dziełem Tima Burtona składa się z 10 modeli ubrań, butów i akcesoriow przedstawiających kadry filmowe i interpretacje postaci od projektantów Vans. Wspólna kolekcja Vans x The Nightmare Before Christmas trafi do sprzedaży 4 października, zapraszając fanów do świata i kunsztu tego kultowego filmu.

Na modelu Sk8-Hi pojawia się jedna z najbardziej kultowych scen: każdy z czterech paneli butów przedstawia kadr z przechodzenia Jack’a Lamenta przez cmentarz Halloween. Uzupełnieniem projektu jest napis z cytatem z filmu Nice Work, Bone Daddy we wnętrzu butów. Dodatkowo bluza z kapturem prezentuje Jack’a wykonującego swoją piosenkę na wzgórzu z elementem szachownicy.

Fani Disneya mogą wybrać również ukochaną parę filmu, Jack’a Skellington’a i Sally. Upiorny kombinezon Króla Dyń posiada aplikację ze skrzydłami kota i nietoperza, która znajduje się również na modelu Slip-On, podczas gdy mistrzowska kreacja Dr. Finkelsteina, Sally, znalazła się na innych modelach – Era Stacked i Sally Patchwork Crew. Inspirowane jej postacią modele zostały ukazane w formie kolaży z nadrukami jej sukienki. Dodatkowo Era Stacked posiada ręcznie szyte detale, które stanowią ukłon w stronę wyjątkowej urody bohaterki.

Model Slip-On i koszulka z długim rękawem prezentują charakterystyczne elementy z podziemnej kryjówki Oogie Boogie, w tym kości i grafiki z czaszkami na bocznej ścianie butów i na rękawach koszulki. Na cześć tego miejsca, fani znajdą cień Oogie Boogie podczas księżycowej nocy wystający z bocznej ściany kultowych Slip-On. Marka Vans nie mogła zapomnieć o trójce pomocników Oogie Boogie – Lock, Shock i Barrel znaleźli się na modelach Old Skool i Era.

Vans łączy w modelu Authentic wygodę i klasyczny design z technologią ComfyCush, na którym znalazły się wszystkie postacie z filmu ułożone warstwami na tle szachownicy. Ulubionych bohaterów The Nightmare Before Christmas można znaleźć na wszystkich produktach Vans dostępnych dla fanów w każdym wieku, zachowując przy tym takie funkcjonalności jak elastyczne sznurowadła, zapięcie na suwak i świecące w ciemności elementy wykonane dla najmłodszych wielbicieli The Nightmare Before Chritsmas.

Kolekcja będzie dostępna tutaj już od 4 października.

Komentarze
Rate this post