Strona główna moda marki Vans przygotował kolekcję dla fanów filmu „The Nightmare Before Christmas” Tima Burtona

Vans przygotował kolekcję dla fanów filmu „The Nightmare Before Christmas” Tima Burtona

Dwa różne buty na bajkowym tle z Disneya

Halloween zbliża się wielkimi krokami – w końcu mamy już październik! Z tej okazij Vans przygotował dla fanów filmu The Nightmare Before Christmas w reżyserii Tima Burtona, wyjątkową kolekcję!

Kolekcja inspirowana dziełem Tima Burtona składa się z 10 modeli ubrań, butów i akcesoriow przedstawiających kadry filmowe i interpretacje postaci od projektantów Vans. Wspólna kolekcja Vans x The Nightmare Before Christmas trafi do sprzedaży 4 października, zapraszając fanów do świata i kunsztu tego kultowego filmu.

Na modelu Sk8-Hi pojawia się jedna z najbardziej kultowych scen: każdy z czterech paneli butów przedstawia kadr z przechodzenia Jack’a Lamenta przez cmentarz Halloween. Uzupełnieniem projektu jest napis z cytatem z filmu Nice Work, Bone Daddy we wnętrzu butów. Dodatkowo bluza z kapturem prezentuje Jack’a wykonującego swoją piosenkę na wzgórzu z elementem szachownicy.

Fani Disneya mogą wybrać również ukochaną parę filmu, Jack’a Skellington’a i Sally. Upiorny kombinezon Króla Dyń posiada aplikację ze skrzydłami kota i nietoperza, która znajduje się również na modelu Slip-On, podczas gdy mistrzowska kreacja Dr. Finkelsteina, Sally, znalazła się na innych modelach – Era Stacked i Sally Patchwork Crew. Inspirowane jej postacią modele zostały ukazane w formie kolaży z nadrukami jej sukienki. Dodatkowo Era Stacked posiada ręcznie szyte detale, które stanowią ukłon w stronę wyjątkowej urody bohaterki.

Model Slip-On i koszulka z długim rękawem prezentują charakterystyczne elementy z podziemnej kryjówki Oogie Boogie, w tym kości i grafiki z czaszkami na bocznej ścianie butów i na rękawach koszulki. Na cześć tego miejsca, fani znajdą cień Oogie Boogie podczas księżycowej nocy wystający z bocznej ściany kultowych Slip-On. Marka Vans nie mogła zapomnieć o trójce pomocników Oogie Boogie – Lock, Shock i Barrel znaleźli się na modelach Old Skool i Era.

Vans łączy w modelu Authentic wygodę i klasyczny design z technologią ComfyCush, na którym znalazły się wszystkie postacie z filmu ułożone warstwami na tle szachownicy. Ulubionych bohaterów The Nightmare Before Christmas można znaleźć na wszystkich produktach Vans dostępnych dla fanów w każdym wieku, zachowując przy tym takie funkcjonalności jak elastyczne sznurowadła, zapięcie na suwak i świecące w ciemności elementy wykonane dla najmłodszych wielbicieli The Nightmare Before Chritsmas.

Kolekcja będzie dostępna tutaj już od 4 października.

Komentarze
Rate this post