Vans „Classic Since Forever” z Holly Humberstone

Holly Humberstone Vans Magazyn HIRO

Londyn, Wielka Brytania. Zyskująca coraz szersze uznanie krytyków brytyjska wokalistka i autorka tekstów, Holly Humberstone, została trzecią artystką w ramach kampanii Vans „Classic Since Forever”. Wschodząca gwiazda przekracza kolejne bariery, idealnie reprezentując styl „Off The Wall” 

Kim jest Holly Humberstone?

Wszechstronnie utalentowana 22-latka przebojem weszła na scenę muzyczną i szybko została okrzyknięta jednym z największych talentów ostatnich dwóch lat. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy Holly odebrała nagrodę BRIT Rising Star Award 2022, odbyła trasę koncertową z Olivią Rodrigo i Girl in Red i zagrała na festiwalu Glastonbury, a wkrótce wyruszy w największą w swojej dotychczasowej karierze trasę koncertową, która obejmuje występ w kultowym londyńskim klubie Brixton Academy. A wszystko to osiągnęła jeszcze przed wydaniem niezwykle wyczekiwanego debiutanckiego albumu, który ma ukazać się w 2023 roku.  

Dorastająca w małym miasteczku Grantham w Lincolnshire, a obecnie mieszkająca w Londynie Holly pisała swoje debiutanckie utwory w zaciszu swojej dziewczęcej sypialni. Oddają one uniwersalne uczucie niepokoju i zagubienia związane z opuszczaniem rodzinnego domu i przeprowadzką do nowego miasta. Szczere i chwytające za serce historie zdobyły serca i wyobraźnię fanów na całym świecie – w tym marki Vans. 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Holly Humberstone  Vans Magazyn HIRO

Holly Humberstone dla Vans

„Classic Since Forever” to celebracja najbardziej kultowych stylów obuwia Vans i głęboko zakorzenionych związków marki z muzyką. Na tle scenerii kultowych miejsc Londynu Holly prezentuje buty Checkerboard Slip-On oraz czarno-biały model Old Skool. Jest ona trzecią, niesamowicie utalentowaną artystką, która dołącza do kampanii u boku takich gwiazd, jak jej rodak Tom Misch czy globalny ambasador muzyczny marki Vans – Anderson .Paak. Aby uczcić początek kampanii, Holly zagra jako gwiazda wieczoru podczas darmowego show w House of Vans London w grudniu. 

Holly Humberstone  Vans Magazyn HIRO gitara

Kampania „Classic Since Forever” 

The Fifth Sister Swap to inicjatywa ekologiczna zapoczątkowana przez Holly, która daje jej fanom możliwość wymiany ubrań bez wspierania „fast fashion”. Holly i Vans nawiązali również współpracę z Lovenskate, aby w ramach występu w londyńskim House of Vans zorganizować warsztaty upcyklingu, podczas których fani będą zachęcani do przynoszenia starych ubrań i przerabiania ich w technice sitodruku. Bądź na bieżąco z informacjami na temat nadchodzącego koncertu Holly.  

Holly Humberstone  Vans Magazyn HIRO dziewczyna z gitarą

Każdy model w kolekcji Vans Classics jest już dostępny na stronie Vans.eu/classics

Zobacz też: KidSuper – stylowa reprodukcja sztuki

KidSuper – stylowa reprodukcja sztuki

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News