Usiądź wygodnie

1# Dal Eamesa – to dziecko amerykańskiego małżeństwa Charles i Ray Eames, które powstało już w latach 50-tych. Mimo, że ma ponad 60 lat to nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

egg_chair_yellow

2# Egg chair – to klasyk który zna każdy. Często nawet nie jesteśmy świadomi, że na nim siedzieliśmy. Można je znaleźć w ekskluzywnym sklepie z meblami, ale też w słynnej sieciówce restauracji Mc’donalds.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Vitra-DAL-Eames-Plastic-Armchair

3# louis ghost – tu już nie będzie tak wygodnie. Ale przecież nie samą wygodą człowiek żyje. Inspirowane fotelem Ludwika XV zostało wykonane w całości z poliwęglanowego włókna. Krzesło dostępne jest w różnych kolorach, ale najbardziej znane jest przezroczyste.

ghost_chair

4# Eames Lounge Chair – chyba nie ma bardziej popularnego fotela w USA. Jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych na całym świecie. Jeśli nie możecie sobie na niego pozwolić (jak większość zresztą), możemy go obejrzeć w serialu „Mad Men” czy filmie „Iron Men”.

hero_eames_lounge_chair_ottoman_1

5# S Chair – Minimalizm w designie bardzo rzadko przyciąga uwagę, jednak to krzesło zauważy każdy. Stworzony tak naprawdę z jednego wygiętego kawałka plastiku do złudzeń przypomina literę S. Chociaż nie jest on raczej jednym z najwygodniejszych to i tak cieszy się ogromną popularnością.

panton_s-chair_1

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News