Globalkan Party. Urodziny Global Diggers & Warsaw Balkan Madness

Już 6 czerwca będzie świetna okazja do zdmuchnięcia świeczek i zaprezentowania urodzinowego układu tanecznego. Global Diggers kończy 2 lata, a Warsaw Balkan Madness aż 5. I z tej okazji robią wspólną imprezę.

To będzie największa i najbardziej szalona impreza w bałkańsko-tropikalnych klimatach, jakie widziała polska ziemia. Na pierwszej scenie, umiejscowionej na świeżym powietrzu, zaprezentują się: Killo Killo Live-Act, Tsigunz Fanfara Avantura oraz Warsaw Balkan Madness & friends. Drugą z kolei (wewnątrz klubu) scenę podbiją Schlachthofbronx i Global Diggers & friends. Klimaty z Serbii, Niemiec i Polski w Warszawie będą miały okazję stoczyć muzyczny pojedynek.

Schlachthofbronx to światowi pionierzy i legendy sceny Global Bass! Dwóch chłopaków zza Odry, którzy od kilkunastu lat produkują innowacyjną i trudną do zdefiniowania muzykę. Niektórzy piszą o niej Booty Bass, inni Tropical Bass lub – od rodzimego miasta twórców – Munich Bass. Sami Schlachthofbronx zwykli mówić, że grają Dirty Dance Music. Sławę zdobyli współpracując z takimi tuzami jak M.I.A., Snoop Dogg, Major Lazer, Buraka Som Sistema, Bonde do Role czy ś.p. Nicky Da B. 12878_691520517623398_5309551922458253117_n

Killo Killo to artysta pochodzący z Nowego Sadu w Serbii. Współtworzy wiele projektów, m.in. reggae’owy skład Killo KIllo Banda, w którym pełni rolę wokalisty. Występuje też regularnie w roli DJ-a w popularnych klubach w Serbii i podczas gościnnych występów na terenie całej Europy. Od wielu lat współpracuje też z licznymi producentami muzyki Balkan Beats, urozmaicając ich utwory swoim charakterystycznym głosem.

Tsigunz Fanfara Avantur, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „ogniowe strzelby współczesnej cyganistyki”, to kolekcjonerzy pol-muzowkich przydęć, szybcy i niebezpieczni królowie turbo groovu, cyniczni romantycy na granicy fałszu, po prostu tygrysy surowego brzmienia nu-gypsy. Ten zespół stanowi pomost łączący sztukę wschodu i zachodu, łączący starych i młodych, łączący wodę z ogniem i wino ze snickersem, gorące rytmy Majorca Party z cygańską swobodą i niemieckim ordnungiem.

No i oczywiście gospodarze, których raczej przedstawiać nie trzeba! Global Diggers to solidna dawka ultra-tanecznej mocno basowej muzyki inspirowanej szeroko pojętą „ludowszczyzną”. A Warsaw Balkan Madness? Mieszanka cygańsko-słowiańskiego dziedzictwa z XXI wiekiem.

Koncerty to jednak nie wszystko. Globalkan party to też pokazy taneczne, dekoracje, strefy etno-gastro, warsztatowa oraz art-expo.

 

wjazd | 15/20/25 PLN

start | 06.06.; 20:00

miejsce | Iskra Pole Mokotowskie

Dołącz do wydarzenia tutaj: https://www.facebook.com/events/1594480980820149/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News