Urocze kotki obalają 6 najpopularniejszych mitów dotyczących osób biseksualnych

Rysunek przedstawiający dziewczynkę trzymającą małego kotka

Biseksualność jest przedmiotem sporów i zamieszania nawet w samej społeczności LGBTQ+. Do tego stopnia, że istnienie tej grupy było w pewnym momencie całkowicie wypierane.

Jak jednak wykazały wyniki badań Center for Disease Control, osoby biseksualne mogą stanowić największą pojedynczą grupę wśród osób LGB, a tworzą ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Aby zwalczać błędne wyobrażenie na temat biseksualności, chiński artysta odpowiadający za Paws Of Pride połączył siły z aktywistką LGBTQ+ Jessie Page, obalając mity związane z osobami bi przy pomocy słodkich kotków. Uroczy komiks niesie z sobą przesłanie – nie jesteśmy etykietami.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Aby obejrzeć całość komiksu, kliknijcie strzałkę po prawej stronie poniższego postu.

https://www.instagram.com/p/BxpTIFplY1b/

Biseksualność tak naprawdę nie jest wcale skomplikowana. To po prostu odczuwanie pociągu seksualnego do więcej niż jednej płci. Biseksualność jest dowodem na to, że seksualność nie działa na zasadzie albo/albo. Indeksem biseksualności jest właśnie spójnik „i”. Ludzie niestety nadal lekceważą te osoby i uważają, że ich orientacja to wyłącznie kaprys – mówią pomysłodawcy projektu.

https://www.instagram.com/p/Bvc2HLbhDGo/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News