Urban Christmas Festival

Urban Christmas Festival to świąteczna edycja festiwalu, która odbędzie się 6 grudnia w łódzkim Art Inkubatorze przy ul. Tymienieckiego 3. Festiwal jest wyjątkowym połączeniem świata mody, ulicy i jedzenia.

W designerskich strefach goście odnajdą ubrania, akcesoria, a także coś specjalnie dla rodziców i najmłodszych – ręcznie robione zabawki. Oprócz możliwości zakupu oryginalnych prezentów świątecznych, Urban Christmas Festival zapewnia także warszataty i pokazy, które pobudzą do kreatywnego działania i zainspirują na kolejny rok, a także możliwość skosztowania nie tylko świątecznych potraw w strefie FOOD. Tematyczne strefy Festiwalu zapewnią doznania zarówno estetyczne jak i i kulinarne.

 loading

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


6 GRUDNIA powstaną strefy FOOD– gdzie spróbować będzie można pyszności od łódzkich restauratorów, jak i zjeść coś gorącego z food tracka.

FASHION ZONE to czywiście strefa dedykowana młodym projektantom, których pasja do tworzenia unikalnych produktów jest zdecydowanie zaraźliwa. W tym roku pojawi się ponad 100 polskich młodych marek, które zaprezentują kolekcje zimowe, stylizacje świąteczne i podpowiedzą jak dobrze wyglądać podczas mrozów.

HANDCRAFT ZONE to miejsce gdzie twórcy rękodzieła podziela sie z nami tajnikami swojej profesji, a każdy będzie mógł u nich nabyć coś oryginalnego. Ważne jest również to, że wielu wystawców handcraft będzie organizowała warsztaty podczas targów.

Specjalną atrakcją w tym roku będą sesje fotograficzne LIVE. FLOWLIGHT STUDIO  na bieżąco podczas trwania całych targów fotografować będzie ubrania obecnych projektantów.

Dla najmłodszych odwiedzających Art_Inkubator zamieni się w miejsce, gdzie będą mogli posłuchać bajek, spróbować sił w ozdabaniu bombek, zrobić zdjęcie z Mikołajem, czy ozdobić ciasteczka.

Różnorodność wystawców jak i produktów sprawi, że zakup prezentów Mikołajkowych i tych Gwiazdkowych okaże się banalnie prosty.

więcej info na: https://www.facebook.com/events/755040887895817/

plakat

Tekst | materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News