Up To Date Festival – zmiany i lineup

W nowym terminie, z nowym logo i w nowej formule! Tak po raz pierwszy w tym roku, przed VI już edycją Festiwalu witają nas organizatorzy Up To Date Festival w Białymstoku. Pośród wielu zmian trwała i nienaruszalna pozostaje leżąca u podstaw Festiwalu filozofia oparta o wierność  szczerej, niebanalnej i nierozpoznanej muzyce podanej w absolutnie unikatowy sposób..

Po pięciu kolejnych edycjach przyszedł czas na zmiany. „Nowe logo jest wynikiem długich poszukiwań formy, która będzie manifestowała nasz charakter oraz pokazywała, że muzyka i kultura muzyczna są dla nas niesamowicie istotne” – Cezary Chwicewski  – dyrektor kreatywny Festiwalu.  Zmianie uległa również data Festiwalu. Up To Date w tym roku odbędzie się w dniach 4 i 5.09, zatem w pierwszy, a nie jak dotąd w trzeci weekend września. Najważniejsza jednak zmiana dotyczy formuły Festiwalu. Inaczej niż przed rokiem, bo na trzech scenach wystąpią zaproszeni przez organizatorów artyści. Połączone zostały funkcjonujące dotąd niezależnie sceny Hip-Hop Tent i scena Beats. „Uciekamy od oczywistych wyborów, kierując się ku tym niebanalnym, nierozpoznanym – podkreśla Jędrzej Dondziło – dyrektor programowy Festiwalu. Dokonane przez nas wybory to nasza opowieść, to pewna muzyczna historia. Połączenie tych dwóch scen daje wiele możliwości. Otwiera i zaraża nowym, pozwala doświadczać pełniej i intensywniej.”

A teraz to na co tak długo kazaliśmy Wam czekać. Wytężcie wzrok i nastawcie uszy. Pierwsza lista artystów Up To Date Festiwal 2015 w Białymstoku.

Scena Technosoul

  • VISONIA LIVE – światowa premiera pod kuratelą Up To Date Festival rodem z Chile
  • ULWHEDNAR LIVE – występ szwedzkiego duetu na Up To Date będzie ich pierwszym występem w Polsce!
  • RECKONWRONG – po raz pierwszy w Polsce prosto z Amsterdamu

Scena Beats

  • SYNY – duet wystąpi z hiphopową transmisją  z alternatywnego uniwersum – album „Orient”
  • PRO8L3M – stołeczny duet z koncertem prapremierowym nowej płyty na Up To Date w Białymstoku
  • SAM BINGA & REDDERS – świeży duet szybszych odłamów muzyki tanecznej
  • NIGHTWAVE – wybuchowa mieszanka techno, ghetto, house z charakterystyczną dziewczęcą nutą zagości w Białymstoku

Bilety:

pierwsza pula biletów:

karnet na koncerty odbywające się na terenie TCK „Węglowa” – 59 zł 200 sztuk oraz  karnet łączony na koncerty w TCK „Węglowa” i w Operze i Filharmonii Podlaskiej – 109 zł 50 sztuk. Sprzedaż biletów w puli do 15 czerwca lub do jej wyczerpania.

druga pula biletów:

karnet na koncerty w TCK „Węglowa” – 79 zł, karnet łączony na koncerty w TCK „Węglowa” i w Operze i Filharmonii Podlaskiej – 129 zł, bilet jednodniowy obejmujący wszystkie koncerty w TCK „Węglowa” – 45 zł oraz bilet na wydarzenia w Operze i Filharmonii Podlaskiej – 69 zł.

Więcej info:

www.uptodate.pl
http://www.facebook.com/UpToDateFestival
http://instagram.com/uptodatefestival

1

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News