Unicorn Tears to jednorożcowe wino w kolorze millennial pink

Różowe wino z jednorożca

Jeśli klasyczne wina przestały zaspokajać Wasze potrzeby i szukacie nowych smaków, mamy dla Was coś magicznego!

Wino Unicorn Tears to dzieło Hiszpanów, którzy, jak sami nieskromnie mówią, stworzyli najbardziej różowe wino, jakie możecie sobie wyobrazić. Nie wiemy, czy firma przeprowadziła jakieś konkretne badania na temat nasycenia koloru, ale z całą pewnością, jest ono bardzo, bardzo, a nawet bardzo różowe!

Czytaj również: Kieliszki, które zmienią Twój napój w płynną tęczę

Butelka wina unicorn tears

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Być może kojarzycie, a może nie, ale firma Gik jest odpowiedzialna także za pierwsze na świecie niebieskie wino, które pojawiło się w sprzedaży kilka lat temu. Gik to grupa, która została stworzona przez kilku hiszpańskich przedsiębiorców, którzy z pomocą specjalistów od chemii postanowili tworzyć najbardziej nietypowe wina na świecie.

https://www.instagram.com/p/BsDDbaUFj4Y/

Unicorn Tears podbiło serca Instagramerów, którzy, jak wiemy — kochają kolor, który można określić jako millenialsowy róż. Poza tym różowe wino smakuje tak samo dobrze zimą, wiosną, latem, czy jesienią. A do tego wszystkiego, jako wisienka na torcie — brokat pływający w butelce!

https://www.instagram.com/p/BrQQWBil9Cp/

W informacji prasowej możemy przeczytać, że wino pochodzi z prawdziwego jednorożca, którego Gik trzyma w sekretnej lokacji, a produkowane jest w całkowicie naturalny sposób i żaden jednorożec nie cierpi w wyniku jego produkcji. Ale tak na serio, dla tych, którzy nie wierzą w jednorożce, wino powstało prawdopodobnie na drodze jednego z trzech procesów. Była to albo metoda maceracji, w której skórki z czerwonych winogron wyciśniętych w celu wytworzenia wina, pozostają wewnątrz pojemnika podczas fermentacji; lub metoda vin gris, która wykorzystuje bardzo krótki czas maceracji. Ostatnią jest metoda saignée, w której niewielki procent soku zostaje wypuszczony podczas wytwarzania rzeczywistego czerwonego wina i ulega dalszej fermentacji, osiągając różowy kolor.

Armat wina jest oceniany jako owocowy i super-słodki. Wino zawiera 12% alkoholu. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

https://www.instagram.com/p/BquXRIrlP9G/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News