Ukraińska artystka tworzy naszyjniki w kształcie macicy

Kobieta trzymająca w dłoniach naszyjnik w kształcie macicy

Ellen Rococo to słynna artystka pochodząca z Ukrainy, która tworzy słynne na całym świecie, nietypowe elementy biżuterii.

Ellen lubi eksperymentować i nie boi się opinii społeczeństwa. Dobrze wiedziała, że jej naszyjniki z przywieszką w kształcie macicy wzbudzą w ludziach skrajne emocje. Nie wiedziała co prawda, jak pomysł przyjmie się, jeśli chodzi o rynek zbytu. Ale chodziło jej o to, żeby skupić uwagę społeczeństwa na tym niedocenianym, a niezwykle ważnym elemencie kobiecego ciała.

Artystka była zaskoczona, gdy po publikacji zdjęć pierwszych naszyjników, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kobiet z całego świata: feministek, świeżo upieczonych matek, kobiet starających się o dziecko, czy tych, które straciły dziecko. Naszyjniki stały się w krótkim czasie bardzo cennym symbolem dla jej klientek. Co więcej, Ellen postanowiła, że naszyjnik powinien być maksymalnie spersonalizowany, więc przed jego stworzeniem przeprowadza ze swoją klientką krótki wywiad. Każdy naszyjnik to oddzielna historia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To sprawiło, że zdałam sobie sprawę z tego, jak każda kobieta jest inna i nie można tu mówić o zakazywaniu komuś odczuwania konkretnych emocji. Ten projekt dał mi więcej, niż przypuszczałam i dzięki niemu poznałam bardzo wiele inspirujących kobiet, z przeróżnymi historiami.

Więcej prac Ellen znajdziecie na jej koncie na Etsy.

https://www.instagram.com/p/BhNjYkzDvT5/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/BhJkjbkjSu1/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/Bg3u4FeDNLI/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/BgyaxhXD3-M/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/BgwYyjQDJfE/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/Bgqse_1DoTO/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/BgoplO-jiaz/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/BgjjPbkD7n0/?taken-by=ellenrococo

https://www.instagram.com/p/BgjEGKaD9Ne/?taken-by=ellenrococo

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News